2733
2734
عنوان

هدیه تولد بچه جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 57 پست
چقدر خوب فکر میکنی مامان ریحانا

اخه زیاد دورم بوده از این جور ادما.

قوم شوهرم نه ها.

منم همیشه کوتاه میومدم، میگفتم بزار از من به بقیه بیشتر باشه، عیب نداره، والله ، همین خواهر خودم بهم گفت ابله.

مثلا من فقط یه دختر دارم، من به دو تا دختر خواهرم نفری ۵۰ عیدی میدادم، یعنی صد تومن ، بعد خواهرم ۲۰ تومن میداد به دخترم.

پارسال منم در کمال ارامش یه تراول ۵۰ دادم به خواهرم گفتم مال جفت دخترات، با خنده به دخترش گفتم خاله، مامانت پولت نخوره، بیشتر از ۲۰ تومن، تازه یه ۵ تومنی هم بیشتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور میکنی روم نمیشه خودمم کادوی کم ببرم ولی آدم رو مجبور به اینکارا میکنن

میگم که به خدا خواهر خودم بهم میگه ابله.

اینجوری فکر میکنن، ادم خول و چله.

مثلا من داشتم، طرف شام صدام نمیکرد، من با بقیه هر بار صدا میکردم، میگفت هر چی بی محلی میکنی باز دنبالتن.

گفتم یا خدا، هم مالم بره، هم بهم بگن افتادم دنبال طرف

2731
وای وای عیدی رو که نگو اصلا همسره لارج من ۵۰۰ داد به جاریم عیدی اومدن خونمون نفری ۵۰ گذاشت کف دست ...

تو اول شوهرتو کنترل کن خواهر.

بهش بگو اینجور چیزا زنونه است.

من بهتر میدونم چجور جبران کنم که شرمنده نشیم.

همیشه خودت پیش پیش، اماده کن، مثلا بزار تو پاکت، زودتر بده دست شوهرت. مثلا تو ماشین.

البته تابلو نکن.

فردا بگن فلانی شوهرش کنترل میکنه

کادوی خونه خریدنم برادرشوهرم(جاریم) یه ظرف کریستال اورد لنگه اش رو داشتم از مد هم افتاده بود

به مادرشوهرم گفتم ازش بپرس ببین از کجا خریده ببرم یه چیز دیگه بردارم ازین دارم

گفته بود خونه داشتم اوردمش نخریدمش

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام
چجوری همسرم رو متقاعد کنم باید اندازه طلاش کادو ببریم بخدا ولش کنی رفته النگو خریده براشا

بگو همون پلاک خریده، میرم میگردم، یه پلاک شیک میخرم.

اصلا موضوع وزن به شوهرت مطرح نکن، اینجور که معلومه بدتر موضع میگیره.

خودت بگرد، من تو سایتها دیدم. پلاکهای تولدی سبک.

البته ۰/۲ نه والله.

جاریت خیلی زرنگ بوده که پیدا ترده

کادوی خونه خریدنم برادرشوهرم(جاریم) یه ظرف کریستال اورد لنگه اش رو داشتم از مد هم افتاده بود به ماد ...

خوب دیگه، ایناست که ک ون ادم میسوزونه ، اونم تا ته.

وگرنه ادم داشته باشه، به قول تو النگو بخره، مگه بد، تازه سرافرازی خود ادم.

کادو خوب ببری، سر خودت و شوهرتم بالاست . ولی وقتی اینجوری میکنن، ک ون آدم میسوزه والله

خوب دیگه، ایناست که ک ون ادم میسوزونه ، اونم تا ته. وگرنه ادم داشته باشه، به قول تو النگو بخره، مگه ...

بقران قسم من توی فامیل به کسی که از همه بهتر کادو میبره معروفم

دیگه ببین چیه که برای به دنیا اومدن بچه همکاره همسرم پلاک اسم دخترشو رفتم خریدم براش بردم

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام

مامان محمد حسین میدونی یاد چی افتادم.

من با یه جاریم با هم عقد بودیم.

عید اتفاقی، اون و خانوادش اومده بودن عید دیدنی، از اینورم من و بابام مامانمم رفتیم خونه پدرشوهرم.

گفتن بمونین شام، مامانم گفت ما بریم، دخترمون میمونه.

خلاصه اخر شب، دو تا خواهرشوهرای مجرد من، جلو من به اون یکی جاریم عیدی دادن و گفتم ما برات خریدیم، به من ندادن.

به خدا مردم ، انگار خنجر کردن تو قلبم.

خلاصه خرداد ،من عروسی کرده بودم. یعنی سه ماه بعد، خواهرشوهرم یکیش نامزد کرد و من پاگشاش کردم، اونموقع مثلا ۵۰ کادو میدادن، به خودمم خیلیا همون رنج میدادن.

من به شوهرم گفتم، بمیری نمیزارم ۵۰ بدی، ۴۵ بده، ۴۰ بده ولی ۵۰ نده.

فقط میخواستم خالی بشم. اون کارشون خیلی دلمو شکست.

2706