2737
2734
عنوان

تاحالا از باسلام خرید کردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 25 پست
سلام نه مشکلی پیش نمیاد ،ممکنه هنوز پیامک رو غرفه دار ندیده ،اگر تایید نکنه به هردلیلی پول بهتون برگ ...

نوشته چهارساعت تا مهلت تأیید غرفه دار ینی اگه تأیید نشه کی برمیگرده؟؟

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش عزیزم .چون منم تابه حال چند بار خرید کردم وبه دستم رسیده.

وقتی پول واریز میکنی سبد خرید خالیه یا واسه من اینجوریه؟؟

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2742
دوروزه آنلاین نشذه الان دیدم  سبد خریدمم خالیه

ای بابا 

شاید غرفش جم کرده 

از این بعد قبل خرید پیام بدین ب غرفه دار موجودی چک کنید سایزتون و رنگ دلخواهتون بگید. بعد خرید بزنید 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
خب مشکل من چیه الان؟؟  چراسبد خریدم خالیه نکنه پولم بره

پولت برمیگردونن 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
2740
اول به غرفه دار پیام بده و تا یک روز اینده اگه برات پیامک نیومد پیگیری کن.منظورم کد رهگیری و..

سلام عزیزم 

غرفه داربهم میگه سفارش تو ارسال کردم ولی تو باسلام که نگاه میکنم نوشته پنج روز دیگه ارسال میشه ینی غرفع داردروغ گفته؟؟

سلام عزیزم  غرفه داربهم میگه سفارش تو ارسال کردم ولی تو باسلام که نگاه میکنم نوشته پنج روز دیگ ...

نه عزیزم کلا باسلام اینطور مینویسه ،مثلاارسال از سه روز دیگه ،ولی ممکنه خود غرفه دار زودتر ارسال کنه