2737
2739
عنوان

تاحالا از باسلام خرید کردید؟؟

148 بازدید | 25 پست

من پولو واریز کردم ولی سبد خریدم خالیه؟؟؟ 

هنوز تأیید غرفه دارهم نشده نکنه پولم بره ورااینجوریه

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

اوووووو تا دلت بخواد نصف خریدای عیدم و بعد عیدم کادو هایی ک برا بقیه گرفتمو 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و من چقدمتنفرم از باسلام

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731
اوووووو تا دلت بخواد نصف خریدای عیدم و بعد عیدم کادو هایی ک برا بقیه گرفتمو 

خب مشکل من چیه الان؟؟ 

چراسبد خریدم خالیه نکنه پولم بره

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2738
زنگ بزن پشتیبانیش پیگیری میکنن برات

پولم برمیگرده؟؟

از غرفه دار باید اول موجودی کارو بگیری بعد ثبت کنی نترس اگ نباشه پولت برگشت میخوره 

شایدم غرفه دار بدبخت مشکلی براش پیش اومده ازش بپرس

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
فکر نکنم ولی بهتر بود قبلش با غرفه دار درمورد موجودی صحبت می کردید.

اشتباه کردم بعدش دیدم غرفه دار دوروزه آنلاین نشده خاک برسرم

خب مشکل من چیه الان؟؟  چراسبد خریدم خالیه نکنه پولم بره

وقتی اون چیزی خرید بزنی سبد خریدت خالی میشه دیگ 

از غرفه دار باید اول موجودی کارو بگیری بعد ثبت کنی نترس اگ نباشه پولت برگشت میخوره  شایدم غرفه ...

دوروزه آنلاین نشذه الان دیدم 

سبد خریدمم خالیه

2706