2737
2734
عنوان

تغییر خودرو طرح یکپارچه اشتباه بزرررررگ👎👎

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 57 پست
وای،،،چقدر اضافه دادین ماشینتون چی بود...بهمن اگه قراربود بدن ...کی تحویل دادن

نه تحویل فروردین بودیم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رانا نوشتم بعضیا میگن صاحب اول آخر خودتی😐 یعنی انقدر بدرد نخوره؟؟

ما داریم خیلیم ماشین خوبیه

اللهم عجل لولیک الفرج   آقاجون کل زندگیم و مدیون الطاف اهل بیتم خودم و خانوادم و تو دلی و به شما میسپارم  
2731

[QUOTE=288226816]کار خوبی کردی مطمعن باش میفتی بهار یا تابستون واسه دنا[/QUOسلام عزیزم،من اینجور متوجه شدم که اگه انتخاب های جدید نوبتشون ۱۴۰۲ نیوفتاد نوبت قبلی خودمون از خودرو قبلیمون بهمون میدن

ما داریم خیلیم ماشین خوبیه

فضا داخلیش خوبه؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
[QUOTE=288226816]کار خوبی کردی مطمعن باش میفتی بهار یا تابستون واسه دنا[/QUOسلام عزیزم،من اینجور متو ...

آره میدن ولی اگه تغییر نمیدادیم ۶ ماه میفتادیم جلو با همون مدل قبلی مثلا من دنا اتوماتم که پاییز ۴۰۳ بود می افتاد بهار ۴۰۳ ولی الان اگه بیشتر این ۲۰۰ هزار نفر فقط تارا و رانا زده باشن میفتیم همون پاییز ۴۰۳ اونم با یه ماشین که از سر اجبار انتخاب کردیم مثلا رانا یا تارا 

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱
2738
آره میدن ولی اگه تغییر نمیدادیم ۶ ماه میفتادیم جلو با همون مدل قبلی مثلا من دنا اتوماتم که پاییز ۴۰۳ ...

فک کنم گفتن همون ماشین قبلی رو میدن اگه انتخاب جدید هم ۴۰۳بیفته

فک کنم گفتن همون ماشین قبلی رو میدن اگه انتخاب جدید هم ۴۰۳بیفته

نه دیگه اون حذف شده اگه بیفتی ۴۰۳ اولویت اولت برات حساب میشه

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱
چ‌ ربطی داره  اونایی که ۱۴۰۳ بودن حق تغییر داشتن  در هر صورت تا آخر ۱۴۰۲ ظرفیت دنا پر هس ...

خب حرف شما چه ربطی داره متوجه نمیشم