2733
2739

برای حدود ۱۵ هزار دستگاه تارا و حدود ۲۰ هزار دستگاه رانا و نهایتا ۳۰ هزار دستگاه شاهین حدود ۱۷۵ هزار نفر ویراش زدن و ثبت نام کردن فقط خدا کنه از تاریخ قبلی خودمون عقب تر نیفتیم خوشبحال اونایی که تغیییر ندادن هم ماشین مورد علاقه شون رو میگیرن هم نوبتشون میفته جلوتر

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱

من رانا نوشتم بعضیا میگن صاحب اول آخر خودتی😐 یعنی انقدر بدرد نخوره؟؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ما که با قرعه کشی برنده شدیم وضعمون اینه

دیگه خدا ب داد اینایی برسع که بدون قرعه کشی ان و تعداد بالاااا

ماشین مارو قرار بود اسفند تحویل بدن هنوز ندان

هرماه میگن ماه بعد

معلوم نیس تا کی این بازیو میخوان ادامه بدن...

نبابا خوبه مث اس دیه

برادشوهرم همش تو گوش شوهرم میخونه ک ریخت نداره رانا وفلان 

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
نمیدونم ما که میخوایم بنویسیم

چی قراره بنویسید و اینکه واسه سایپا میشه بانک سپه حساب وکالتی باز کرد 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
رانا همان 206 صندوق داره؟  خوبه که..

نه ،شبیهشه،رانا پلاس،بزن نت