2733
2739
عنوان

ازدواج با مردی که قبلا طلاق گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3541 بازدید | 117 پست
مثلا چه مشکلی؟ فقط میدونم خیلی احساسیه اون سرمایه اشم ازش میپرسم ببینم چی میگه

ببین عزیزم رفت و آمد اون بچه با شوهرت و یا بیرون رفتنشون باهم کار عادیه ولی خب می‌تونه پلی باشه برای ارتباط شوهرت با زن سابقش! اینا شاید برات نگران کننده باشه یا زندگیتو زهر کنه برات 

من خودم طاقتشو ندارم شمارو نمیدونم بهرحال اونم مادر بچه شه خیلیا رو دیدم بعد یه مدت برمیگردن به زندگیشون یا گوش بچه رو پر میکنن که بتونن برگردن

چرا سری که درد نمیکنه دستمال ببندی؟ با دستای خودت واسه خودت نگرانی ایجاد نکن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو ی تاپیک منشنت میکنم.

مردا داره زنشو طلاق میده.

خیانتم کرده به زنش ولی یجوری حق به جانب حرف میزنه که نگو.

بیا تاببینی مردا چجوری نقاب خوبی میزنن به چهره و همسرشونو خراب میکنن تا خودشونو محق جلوه بدن

2728
منم طلاق گرفته بودم عزیزم اما همسرم بچه داشت وخیلیا ازجمله خالم که بامرد بچه دارازدواج کرده بودن بهم ...

بله اذیت کننده ست ولی خودتو آزار نده جز شما کسی اذیت نمیشه دیگه این شرایط هست باز هزار الحمدلله که همسرتون مرد خوبیه... دیگه باید تو این زندگی نسبت به زندگی های دیگه که این موارد رو ندارن زبلتر باشی گلم.... حساس باش اشکال نداره اما در کنارش زبل باش همسرت رو به شیوه های خوب بیشتر از قبل به خودت جذب کن 

منم خودم بچه‌ها رو میرم تحویل میدم و تحویل میگیرم ...

خیلی کم پیش میاد تا همسرم بچه ها رو ببره

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
عزیزم چند مورد به ذهن من رسید  اینکه ایشون بر فرض اگه اینقدر دست و دلباز هست که برای خانومی که ...

حرفتون کاملاً عاقلانست...

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
نه از این بابت مطمعنم. چون زنش قبلا چادری باحجاب بوده ولی الان بی حجاب و مشروب و الکل مصرف میکنه. او ...

بخاد بچه رو بیاره پیش خودش چی ؟

ببین تمام این اما و اگر هایی که اینجا بهت گفتن رو در نظر بگیر ، چشماتو رو خوبیاش ببند و اول عيب و نقص هاشو بسنج 

شرایط ایشون معمولی نیست

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
عزیزم چند مورد به ذهن من رسید  اینکه ایشون بر فرض اگه اینقدر دست و دلباز هست که برای خانومی که ...

دقیقا دایی من از همسرش جدا شد همه اموالشم زنش گرفت 

دو تا بچه بزرگ داشت که ازدواج کرده بودن و مزاحم نبودن ولی دایی من تو سن ۴۰ سالگی صفر شد همه بودجه اش 

خونه و ماشین و پس انداز و همه چیش پرید 

الان ازدواج کرده ، مستاجره ، بخاطر سنشم دیگه خیلی توان کار و پس انداز نداره ، تازه بعد ازدواج دومش دختری که از همسر قبلیش داشت می‌خواست شوهر کنه تمام جهیزیه رو داییم داد

استارتر عزیز به این توجه کم که اولا ایشون از لحاظ مالی صفره و کلی سختی پیش رو داری ، دوما فکر نکن بچه پیش شما نیس پس خرجشم با شما نیست ، از همون اول مسئولیت بچه با زندگی شما همراهه ، هزینه مدرسه دانشگاه و ازدواج اون بچه رو دوش شما هم هست

عزیزم اگه شرایطتت خوبه و امکان خواستگار های دیگه رو داری این یکیو رد کن 

به نظرم ازدواج مطلقه و مجرد خییییییلی سخته چون سخت میتونن با شرایط همدیگه کنار بیان

2738
دقیقا دایی من از همسرش جدا شد همه اموالشم زنش گرفت  دو تا بچه بزرگ داشت که ازدواج کرده بودن و ...

شرایط ازدواج به کسی دیگه دارم ولی چون اینو خیلی بهش اعتماد دارن خیلی ازش تعریف میکنن دارم روش فکر میکنم.. چون واقعا آدم با شخصیت و فهمیده ایه.. رفتارش با مردم عالیه. خیلی احترام میذاره..نه فقط با من که بگید الان کارش گیره..با همه همینطوریه 

برا همین قبول کردم روش فکر کنم. ولی با این مشکلاتی که دوستان گفتن باید حساسیتم بیشتر کنم.. ممنونم ازتون راهنمایی بزرگی بهم کردید 

شرایط ازدواج به کسی دیگه دارم ولی چون اینو خیلی بهش اعتماد دارن خیلی ازش تعریف میکنن دارم روش فکر می ...

انشالله که بهترین تصمیم رو بگیری و خوشبخت بشی عزیزم

اینم در نظر داشته باش بعضی آدما بین مردم محبوبن ولی تو خونه خانواده از دستشون به عذابه 

به نظرم حتما حتما خودت رو در رو با خانوم سابقش صحبت کن اگه تصمیمت جدی شد 

انشالله که بهترین تصمیم رو بگیری و خوشبخت بشی عزیزم اینم در نظر داشته باش بعضی آدما بین مردم محبوبن ...

انشالله همه دخترپسرا همونی که آرزوشو دارن بشه صلاحشون.. برام دعا کنید. تصمیم اشتباه نگیرم... ممنونم از همتون