2737
2739
عنوان

ازدواج با مردی که قبلا طلاق گرفته

3489 بازدید | 117 پست

سلام.بچه ها من 30 سالمه اون آقا 34 سال 

چندساله طلاق گرفته به خاطر اینکه خانمش از نظر اخلاقی مشکل داشته و یه بچه داره که پیش مادرش کار میکنه...شغل  اون آقا هم یه بوتیک داره میزنه و داور مسابقات فوتبال آسیاست. و تو بازارهای مالی و ارز دیجیتال هم هست. و اینکه چون از 13 سالگی کار می‌کرده یکمی چهره اش بیشتر از سنش میخوره ... خونه و ماشین هم چون مهریه زنشو داده فعلا نداره و گفته تو یه سال جورش میکنه.. به نظرتون کیس خوبی برای ازدواجه؟؟ 

اینم بگم به شدت زن دوسته و خوش اخلاق یعنی هرچی بگم ازش کم گفتم. اطرافیان هم میگن خیلی با شخصیته و بدی ازش ندیدیم تا حالا حتی خانواده زن سابقش هم تاییدش میکنن... شما اگه بودید جای من قبول می‌کردید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه مطمئنی زنش برنمیگرده آرع

یه دختر قوی و شاد... عاشق کتاب...تومرا جان و جهانی😍خوش اومدی به زندگیم محمدرضای عزیزم.. شبی که شدی تمام وجودم ..صبحش قشنگ ترین  نور تابید به زندگیم💖اگه تو تاپیکی کامنت میذارم ..صرفا بخاطر استارتره...لطف کن ریپلای نکن منو ..دوست عزیز ..جوابی به ریپ زدنت نمیدم...خو ضایع میشی  سعی کن بیشتر مراقب شخصیتت باشی..سکوت بالاترین مرحله ی پختگیه👉❤و سخت ترین قسمت زندگی اونجاست که وابسته بشی و کاری از دستت برنیاد و مجبور شی از دور نگاهش کنی

نه . 

چون زنش چیزایی میدونه که خواهر این اقا هم نمیدونه اازش..

زنش نشو . بزگترین اشتباهه ..

همه تینو میگن بعد طلاق خانم .  

۱. خانم روانی بود 

۲. خانم خیانت کرده بود 

۳. خانم فلان ...

ولی اصل ماجرا مقصر اقاس . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
2706