2752
2734
عنوان

ازدواج با مردی که قبلا طلاق گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3576 بازدید | 118 پست

بنظرم کیس خوبیه نسبت به سنتون باهم بیشتر حرف بزنید و حتما برین مشاوره برای ازدواج

بچه ش بعد ازدواج دست کیه؟ اینو حتما تعیین کن بعد دردسر نشه برات 

یه مورد دیگه اینکه اگه از بچگی کار می‌کرده و چندتا شغل مختلف داره چطور با یه مهریه دادن الان خونه و ماشین نداره؟😐 مگه چند میلیارد مهریه داده؟ مشکوکه 

اگه مطمئنی زنش برنمیگرده آرع

آره عزیزم مطمعنم.. چون خانمش خودش گفته جدا بشیم و طلاقشون توافقی بوده... زنه به اجبار خانواده باهاش ازدواج کرده چون اون آقا خیلی خوب بوده مجبورش کردن باهاش ازدواج کنه 

سلام

اگه از عذابِ چیزی در ترس باشی... همین الان از ترسِش در عذابی :) فقط حیدر امیرالمؤمنین☆زنده آنست که قربانیه حیدر گردد  * هر که قربانه علی (ع) نیست... یقین میمیرد☆ ^روزای سختی گذشت که اگه امید به اون بالایی نبود پلی نداشتم برای گذر کردن از اون سختیا پس اگه همیشه هم قرار باشه تنها باشم اونایی که دلم بهشون خوشه و عشقی که بهشون دارمو رو با هیچ چیز تو این دنیا عوض نمیکنم حتی با جونو عزیزانم^ الحمدالله در حده خودم آدمه شادو شنگولیمو امیدوارو با انرژی ولی این جمله رو از یادگاره گذشته یادتون نره: گاهی وقتا باید یه سریارو که حالتو خراب میکننو داغونت میکننو خاک کرد تو زندگی حتی اگه براش میمردی یه زمانی، راستی شنیدین میگن خاکِ مرده سرده؟ولی من میگم بعضی آدما که حتی تو واقعیت هنوز نفس میکشن ولی وقتی تو ذهنمون خاک میشن نم نم نوشته های سنگِ قبری که با خاطره های خوبو بدی که ازشون داشتیمو براشون نوشتیم کمرنگو محوتر میشن 🙂
2731
بنظرم کیس خوبیه نسبت به سنتون باهم بیشتر حرف بزنید و حتما برین مشاوره برای ازدواج بچه ش بعد ازدواج ...

برا دختر ۳۰ ساله

مرد مطلقه مورد خوبیه 

عجبا!!!

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

من بعد از جداییم با مردی ازدواج کردم که دو دختر که ابتدایی هستن ،دارن و باهم زندگی میکنیم....

مرد خوبیه .... البته زندگی بالا پایینی خودشو داره خصوصاً زندگی مثل زندگی ما که همه حواسشون به زندگیت هست..

خلاصه به طرفت نگاه کن شرایط رو بسنج پرس‌وجو کن احساسی برخورد نکن.... این شما هستید که توی اون زندگی خواهید رفت 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

شرایط سختیه از خوبی ها نمبشه چشم پوشید، من شخصا فقط با طلاق مشکلی ندارم بالاخره دوتا ادم بالغ تصمیمشون بر جدایی بوده ولی اون بچه ای که هست خیلی توان و انرژی میخواد تا باهاش ارتباط درست بگیری من به شخصه قدرت اینو ندارم با اون بچه طوری کنار بیام حس کنه مادر واقعیشم شاید بعدا بچه دار شدی اون بچه خیلی نیاز به محبت و توجه داره خیلی سنحیده باید رفتار کنی که اون حساس نشه اگه واقعا میتونی مادرش باشی و اون بچه شمارو قبول کنه مشکلی نیست.

خدایا خیلی شکرت❤
آره عزیزم مطمعنم.. چون خانمش خودش گفته جدا بشیم و طلاقشون توافقی بوده... زنه به اجبار خانواده باهاش ...

اگه سن خودت  و شغل خواستگارتو نمیگفتی میگفتم حتما خواهر منی چون اونا هم  دقیقا همینارو گفته بودن

2706