2733
2734
عنوان

ازدواج با مردی که قبلا طلاق گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3576 بازدید | 118 پست
گلم بچه هاش براتون مشکل ایجادنکردن؟

نه خدارو شکر طفلی ها دنبال مادر بودن...

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
بچه اش که دست زنشه گاهی وقتا میاد پیش باباش.. اصلا نباید مهریه می‌داده چون قاضی رای داده مهریه بهش ت ...

چه کار عجیبی معذرت میخوام مگه مرد خل باشه اینقدر راحت مال و اموالش بده بره تازه اگر دادگاه حکمم بده مردا به زور یه قرون مهریه میدن 

در کل اول با اون خانم یه صحبت دوستانه داشته باش اگرم دیدی به نتیجه نرسیدی سریع عقد نکن نامزد بمونین با اخلاق و رفتارش اشنا شو تا اون قضیه ی مالی هم که گفته اوکی بشه واسش 

همون گاهی اوقات اومدنش بشین فکر کن ببین مشکلی نداری؟! خب بازم با اون همه سابقه کار و شغل مختلف باید ...

مثلا چه مشکلی؟ فقط میدونم خیلی احساسیه

اون سرمایه اشم ازش میپرسم ببینم چی میگه

2731
خب گفتم که... به اجبار خانوده باهاش ازدواج کرده. دوستش نداشته 

باشه. به اجبار ازدواج کرده. 

دیگه به اجبار که بچه دار نشده

عزیزم یه زن با بچه ، بی دلیل زندگیش رو رها نمی کنه بره

نه عزیزم 

ایشون خیلی اشتهاس زیاده

باید بره با یه  خانم  که جدا شده ازدواج کنه 

چرخه درست  این مدلیه که  خانم و اقای مجرد باهم ازدواج کنن و دونفر که جدا شدن باهم 

بعدم در بحث طلاق  هیچ گاه یه طرف ب تنهایی مقصر نیست 

بعدم یه بچه داره  که  در آن ممکنه  مادر بچه بگه  از عهده نگهداری بچه بر نمیام و ب پدر پس بده 

یا همون بچه باعث  اشنایی دوباره زن و شوهر بشه 

من شخصا اگه مجرد بودم با مرد مطلقه ازدواج نمیکردم.

چون اگه تونسته از زن اولش دل بکنه و طلاق بده پس طلاق دادن واسش راحته

این موضوع واسه خانما صدق نمیکنه.چون خانما ترس از طلاق دارن و حتما خیلی سختی کشیدن تا طلاق گرفتن.

تازه حق طلاق با مرده.ینی تصمیم گیرنده اصلی طلاق مرد بوده نه زن

از زن سابقش 

زن سابقش   رو ببینه دو باهاش حرف بزنه آره  میشه گفت  حق با این آقاس 

ولی از مردم درباره زن سابقش بپرسه حقیقت رو پنهون خواهند کرد . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
مثلا چه مشکلی؟ فقط میدونم خیلی احساسیه اون سرمایه اشم ازش میپرسم ببینم چی میگه

خب اگه احساساتی بشه و بخاد بخاطر بچه اش برگرده به زن قبلیش چی؟

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
چه کار عجیبی معذرت میخوام مگه مرد خل باشه اینقدر راحت مال و اموالش بده بره تازه اگر دادگاه حکمم بده ...

اصلا خودش گفت تا وضع مالیم خوب نشده میتونیم باهم آشنا بشیم. یه سال ازم وقت خواست 

این آقا خیلی باشخصیته یعنی همه چیزش برعکس مردای دیگه اس. من 30 سالمه احساسی هم تصمیم نمیگیرم با عقلم دارم تصمیم میگیرم و میدونم چون خیلی مهربون و مسعولیت پذیره نخواسته زنش دست خالی بره. چون میگه بالخره به عنوان یه هم خونه بهش تعهد دارم 

خب اگه احساساتی بشه و بخاد بخاطر بچه اش برگرده به زن قبلیش چی؟

نه از این بابت مطمعنم. چون زنش قبلا چادری باحجاب بوده ولی الان بی حجاب و مشروب و الکل مصرف میکنه. اون آقا از همچین زنی بدش میاد چون مذهبیه.

نه بابا.. میگم خوده خانواده دختر میگن تقصیره دختر خودمونه..

خانواده دختر شاید میترسن راستشو بگن  اتقدر ساده نباش 

چوت اگ بیان بگن  فلانی مشکل داره  از کجا معلوم  که شمل نری ب خواستگارت نگی ! بعد واسشون دردسر ایحاد میشع   اونام از خداشونه  یارو  زن بگیره  

اصلا خودش گفت تا وضع مالیم خوب نشده میتونیم باهم آشنا بشیم. یه سال ازم وقت خواست  این آقا خیلی ...

نمیدونم شاید با منطق ما جور در نمیاد با توجه به اینکه به گفته ی خودش خانم سابقش مقصر بوده همه چیو بهش بده فوقش نصف میکردن با هم 

در کل هر تصمیمی گرفتین موفق باشین و خوشبخت

2706