2733
2739
عنوان

طرز تهیه ماکارونی ؟

383 بازدید | 26 پست

بلدما میخوام ببینم  شما چطور درست میکنین خوش رنگ میشه ؟

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

رب 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماکارونی رو باید مواد گوشت و رب رو آبدار بگیری به جز اون روغنش هم اندازه باشه 

اگه خشک باشه اصلا خوب نمیشه 

فلفل دلمه و آویشن و ی حبه سیر هم خوشمزه میکنه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731

آب ک جوش اومد بهش دوقاشق روغن یک قاشق زرد چوبه و نمک اضافه میکنیم ماکارونی رو میندازیم تو آب تا وقتی که یه رگش موند آب کش میکنم با آب سرد بعدم ک موادو روش میریزم هم میزنم قاطی ک شد میزارم دم بکشه 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2740
😐میدونم اینو . منم خیلی رب میزنم اونجور ک میخام قرمز نمیشه.

زرد چوبه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

گوشت چرخکرده رو توی روغن تفت میدم بعد سیب زمینی هم تفت میدم بعد ی پیاز خرد میکنم سرخ میکنم رب میزنم و اونم سرخ میکنم تا خامی رب گرفته شه بعد گوشت و سیب زمینی رو میریزم و یکم آب و نمک و زردچوبه میزنم میزارم یکم با هم بپزه ماکارونی هم ابکش میکنم( قبل از آبکش کردن یکم زردچوبه میریزم داخل آب که رنگش خوب بشه ) بعد هم لایه لایه ماکارونی و مواد میریزم و میزارم دم بکشه 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
ماکارونی رو باید مواد گوشت و رب رو آبدار بگیری به جز اون روغنش هم اندازه باشه  اگه خشک باشه اص ...

چرا حس کردم دست پختت خیلی خوبه

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2706