2733
2734
عنوان

شوهرم بخاطر خواهرشوهر احمقم بهم سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 36 پست
عزیزم خیلی تند بر خورد کردی تاپیکای قبلتم خوندم زود جوش میاری خوب وقتی رفتن اتاق شما حاضر شو برپ بیر ...

بخدا اون اول توهین میکنه یا فحش میده ک من میگم وگرنه من اصلا اینطور نبودم اصلااااا

بخدا تو نامزدی هرچی فحش میخواست میداد لال میشدم ک زندگیم حفظ بشه ک درست بشه ک من کوتاه اومدم شاید ادم بشه چه شبایی که تا صب سر بد دهنیاش اشک نریختم اما ادم نشد ک نشد خب منم ادمم حق دارم 

دیگه تو این سن از فشار روحی روانی اعصابی برام نمونده خیلیییییس حرصی شدم

علت اون توگوشی زدن چی بوده؟ شما اول رفتار اشتباه این خانم و سیاست نادرست رفتاریش و نگاه کن بعد بیا ت ...

مردی که خودش از همه نظر بی حرمتی میکنع

توهین میکنع تو جمع

۱ بار ساکت میشینی ۲ بار ساکت میشینی ۳ بار کوتاه میای بخدا خود شمام باشی بار ۴ خسته میشی میبریییی دیگ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مردی که خودش از همه نظر بی حرمتی میکنع توهین میکنع تو جمع ۱ بار ساکت میشینی ۲ بار ساکت میشینی ۳ با ...

نه من بهت حق نمیدم. من خودم همسرم فوق العاده عصبی هست ولی به مرور زمان متوجه شدم یک بحث و تا کجا پیش ببرم که دعوا نشه یا اصلا گفتن اون ناراحتی ارزشی هم داره یا نه. یا متوجه شدم هیچوقت توی اون لحظه حرفم و نزنم بذارم یه وقت مناسب. عزیزم زندگی مشترک فقط شب موقع خواب نیست. اگر تصمیم گرفتی که زندگی کنی باید همراه و همدل هم باشین. به جاهایی کوتاه بیاید که اون حرمتا از بین نره.حتما مرد خوبی بوده که انتخابش کردی برای زندگی. پس از این به بعد یکم توی رفتارهات صبوری بیشتری داشته باش با آبرو ریزی و دخالت دیگران زندگیت میریزه به هم. اگرم نه از ازونایی هستی که فمر طلاقی باز یه مدت دیگه ازدواج با یکی دیگه که هیچی چون هیچ مردی کامل نیست. 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
2731