2733
2734

کسایی که میگفتن بزار اونا برن بعد باهاش حرف بزن

امروز بعد اونهمه قضیه شوم وقتی اونا گورشونو گم کردن رفتن ک البته چون باهاشون دعوام شده بود ن از اتاق در اومدنی باهاشون حرف زدم تو رفتنی خدافظی کردم

امروز رفتم با این شوهر نفهمم حرف بزنم هی گفتم برگرد میگف برو من باتو کاری ندارم صدای بیصاحبتو بیار پایین منم گفتم اون ابجی نفهمت یذره فهم شعور نداره تو اگه بامن اینطور رفتار نکنی اون به خودش از اجازه رو نمیده بمن جواب پس بده...دیشب تا دو نیم شب تنها ولم کردی خونه رفتی پی ولگردیت چندین شبانه روز حمالی ابجیاتو کردم تهشم اینطور زر میزنه یدونه زد تو دهنم اشغال کثافتتتتتتتتت

زنگ زدم به مامانم همچیو گفتم اعصابش خورد شد گفت جونت دراد من ک گفتم چشاتو باز کن من ک گفتم نکن

تهشم گف گوشیو بده به اون شوهرت منم اوردم دادم به این هی گفت دوباره زنگ میزنم دوباره زنگ میزنم قطع کزد مامانم

ولی شنیدم چنددیقه پشت تلفن مامانم بش میگف این چ مسخره بازی در اوردی نمیخوای طلاقشو بده بیاد خونه خودم  قرار نیس هرروز هرروز دست روش بلند کنی ک....خسته شدم خدایاااااا مرگمو برسون💔😔

برو شکایت کن دیه سیلی تو بگیر نزار روش بازشه

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

یبار بیشتر زندگی نمیکنی پس زندگیتو پای همچین ادمی تباه نکن

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خونواده هارو دخالت میدید 

دوروز دیگه تو شوهرت اشتی میکنین یادتون میره 

ولی تا همییشه توی ذهن مامانت میمونه و ی دید بد نسبت ب شوهرت توی ذهنشه

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
2731

چرا به مادرت زنگ زدی؟ نکن منم یبار این اتفاق برام افتاد زنگ مادرم زدم گفتم همه چیو بعدشم مادرم زنگ زد شوهرمو به فحش کشید بعدشم خواهرم میگفت چندروز حالش بد بود خیلی و همش گریه میکرد😥

‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 › ️    لینک حذف تاپیک
2740

همیشه کتک میزنه؟

من یبار شوهرم حولم هولم داد بعد اون کلی ازم معذرت خواهی کرد و دیگه تکرارش نکرد

اگه شوهر تو ام دیدی پشیمونه ببخشش مگرنه راحت نگذر از اینکارش

‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 › ️    لینک حذف تاپیک

این چه رفتاریه واقعا؟ ۱۸ سالته وقتی امادگی نداشتی برای چی ازدواج کردی؟ حالا که ازدواج کردی یعنی بالغ شدی و توانایی اداره کردن یک زندگی رو داری. نباید به این صراحت به خانواده بی احترامی کنی. هیچ مردی خانوادش رو نمیذاره کنار خیالت تخت. هیچوقت هم اگه اونا بد هستن با این سیاست اشتباهت نمیتونی به همسرت ثابت کنی که بد هستن. اشتباه دوم تماس با مادرت بوده دلیلی نداره مشکلاتت رو به خانوادت بگی که پای دخالت خانواده ها و بی حرمتی ها باز بشه. لطفا بزرگ شو و بزرگ رفتار کن. الانم دیگه کشش نده 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
خودتم کم تقصیر نداریا    هم بد صحبت میکنی  هم فوری میزاری کف دست خانوادت

اولین باریه چیزیو به خانوادم میگم تو این دوسال هیچیییی حتی کلی حرف شنیدم سیلی خوردم....هیچی نگفتم

2706