2733
2734
عنوان

شوهرم بخاطر خواهرشوهر احمقم بهم سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 36 پست
اخه نمیدونی چه فتنه ایه خواهرشوهرم 

ببین مشخصه سنت کمه   شوهرت که غلط اضافه کرده در هر صورت کتک بخواد بزنه      ولی خودت برگرد پست اولتو بخون ببین چجوری صحبت کردی باهاش!   میدونم عصبی ای   اما مطمئن باش اگه همینارو با یه زبون خوش و وقتی حالتون خوب بود میگفتی بهش اینجوری شر نمیشد      یکم باید رو سیاستت کار کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتم تاپیک های قبلیتو خوندم 

😐تا الانم خیلی صبوری کردی الان خیلی جوونی وقت واسه خیلی کارا داری

بکش زیر خودشو خونوادش برو خونه بابات بشین 

شوهرتو خونوادش عجب تحفه ای هستنا😒

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
2731

شب برو رو تخت کنارش بخواب خیلی آروم خوابش ک برد یهو با لگد بزنش از درد به خودش بپیچه ولی کامل خودتو به خواب بزن بیدار شد فکرکنه بد خوابیدی ولی تو دلت سر سیلی خنک میشه 

عزیزم من رفتم تاپیکت خوندم اینکه شوهرت و برادرشوهرت وخواهرشوهرت تو اتاق خصوصی صحبت کردن دلیل بر زیادی یا نامحرم بودن شما نیست شاید اونا مشکلی داشتن نخوان شما بدونی الکی شما ناراحت شدی این دلیل نمیشه چون من عروس یه خونواده ام به اسرار اون خونواده اگاه ومحرم باشم

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
یبار بیشتر زندگی نمیکنی پس زندگیتو پای همچین ادمی تباه نکن

برو دلیل دعوا بخون یه بار ادم زندگی میکنه درست ولی ادم باید حریمش رو همه جا حفظ ککه

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
این چه رفتاریه واقعا؟ ۱۸ سالته وقتی امادگی نداشتی برای چی ازدواج کردی؟ حالا که ازدواج کردی یعنی بالغ ...

.

ببخشید بزنن تو صورتت صداشو در نمیاری؟؟تف تو زندگی که با خاری و حقارت بخواد حفظ بشه مثل تفکر شما

ok bye

عزیزم خیلی تند بر خورد کردی تاپیکای قبلتم خوندم زود جوش میاری خوب وقتی رفتن اتاق شما حاضر شو برپ بیرون سرتو کن تو گوشی اگ گفتن مهمون چای بیار میگفتی ماشاللع شما صاحب خونه ای مهمون نیستین ک گفتم سر گرمین دیگه چای نزاشتم و در ضمن مشکل شما با حرف زدن حل نمیشه شوهرت معلومه از اون دیک تاتوراس تونستی صبرتو ریاد کنی و شما هم یه جوری تلافی در بیاری و با ارامش زندگیو برا شوهرت جهنم کنی ک خوبه اگر نمیتونی  برو مهریه و نفقه اتو بزار اجرا بیا بشین دو باره تو همون خونه دستم روت بلند کرد برو‌شکایت و از اوجا هم برو خونه مادرت با یه وکیل صخبت کن این زندگی وقت تلف کردنه برات سنتم زیاد نیست حیفی

. ببخشید بزنن تو صورتت صداشو در نمیاری؟؟تف تو زندگی که با خاری و حقارت بخواد حفظ بشه مثل تفکر شم ...

علت اون توگوشی زدن چی بوده؟ شما اول رفتار اشتباه این خانم و سیاست نادرست رفتاریش و نگاه کن بعد بیا تف بنداز تو صورت من. مثلمه که هر مردی وقتی زبون درازی بی حرمتی عصبانیت ببینه عصبی میشه. من حق اصلا به هیچ مردی نمیدم که بخاد دست بلند کنه. ولی بعضی چیزها رو هم میشه به جای دعوا و ناراحتی به وقت دیگه ای موکول کرد و در ارامش صحبت کرد. اینجوری که شما داری زندگی میکنی ظاهرا شما هم همه رفتارهای خودت با همسرت با داد و بیداد هست. متاسفم برای طرز بیانتون. بله همینه که امار طلاق روز به روز داره زیاد میشه چون تق طلاق توق طلاق  حتی حاضر نیستن همدیگه رو بشناسن

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
2706