2733
2739
عنوان

بهترین حس دنیا بود 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات دعا کردم عزیزم برای من هم دعا میکنی خدا بهم یه نی نی سالم بدع😔🥺

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍

انشالله همه چشم انتظارا دامنشون سبز بشه و خدا بهشون یه نی نی صحیح و سالم بدع🙏🏻♥️

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍
2731

سلام عزیزم آیه 59تا64سوره نمل را بخونید به این صورت که روز اول 1بار روز دوم 2بار تا روز چهلم 40 بار بعد از 40 روز 2000صلوات هدیه به شهید سامانلو و شهید ابراهیم هادی برای بارداری فوق‌العاده تاثیر داشت خودم مونده بودم شمام امتحان کن و 1000 صلوات و یه یس نذر شریفه خاتون کنید وحاجت بخواین دختر امام حسن مجتبی هستند سریع حاجت میدن امتحان شده و نذر کنید شب علی اضغر تعدادی شیر پخش کنید بین بچه ها انشالله حاجت بگیرید، چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه، دکتر طب سنتی هم خیلی کمک میکنه کدوم شهر هستید من دکتر خوب میشناسم 

سلام عزیزم آیه 59تا64سوره نمل را بخونید به این صورت که روز اول 1بار روز دوم 2بار تا روز چهلم 40 بار ...

سلام عزیزم خوبی  ممنونم ازت چشم حتما میخونم الهی حاجت روا بشی عزیزم🙏🏻 

عزیزم من شیرازم 🍃 

یه روزی با لبخند به خدا میگم : این بیشتر  از اون چیزی بود که میخواستم 🤍✨
سلام عزیزم خوبی  ممنونم ازت چشم حتما میخونم الهی حاجت روا بشی عزیزم🙏🏻  عزیزم من شی ...

عزیزم دکتر حسن یوسفی تو کرمان هستند و دکتر محمد عسگر فراشا تو یزد خیلی عالی کارش نمیدونم به کدوم نزدیکتر هستید، دکتر حسن اکبری طب سنتی سمت کرجه عالیه ویزیت اینترنتی هم داره دارو هم ارسال میکنه عالیه این شماره پشتیبان دکتر هست تو ایتا یا واتساپ پیام بدید سوال کنید راهنمایی می‌کنند 09331878762، عزیزم اینم انجام بده، 7تا سه شنبه سفره موسی بن جعفر بنداز تو خونت تنهای هم میشه، تسبیح و قرآن و نون و پنیر، سبزی هست و شمع به نیت هر حاجت باید یه شمع روشن کنی اول نیتت را بگو بعد شمع روشن بعد دعای توسل بخون هدیه به این امام، میتونی صلوات و یس هم بخونی درکنار دعای توسل اگه نخواستی فقط توسل بخون بعد که دعات تموم شد شمع ها را فوت کن، غذای سفره را بخور یا بده به یه فقیر، ایشون باب الحوائج هستند انشالله حاجت بگیری عزیزم یه خانمی میگفت همین که شروع کنی معجزه ها میبینی تو زندگیت 

عزیزم دکتر حسن یوسفی تو کرمان هستند و دکتر محمد عسگر فراشا تو یزد خیلی عالی کارش نمیدونم به کدوم نزد ...

عزیز دلم ‌ واقعا ازت ممنونم که این همه راهنماییم کردی ان شاالله هر خواسته ای داری برآورده بشه حتما سفره میندازم قابل باشم براتون دعا می‌کنم دکترم خیلی دلم می‌خواد برم یزد به همسرم بگم بریم یزد ببینم خدا چی می‌خواد 

ممنونم مهربون ترین. 😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕❤️❤️

2738
سلامت باشی عزیزم انشالله به حق باب الحوائج حضرت علی اصغر بزودی حاجت بگیری 

ممنون عزیزدلم ان شاالله 

ان شاالله سالم و دلشاد باشید ❤️🙏🏻

@narges77z   سلام عزیزم خوبی تاپیک ترکید نتونستم جوابت بخونم 

شما با ذخیره نیم. طبیعی باردار. شدید ؟ چقدر طول کشید ؟؟ دارو هم خوردید؟

@narges77z   سلام عزیزم خوبی تاپیک ترکید نتونستم جوابت بخونم  شما با ذخیره نیم. طبیعی ب ...

سلام.

بارداری اولم با دارو شد که سقط شد

بارداری دومم که بچه اولم باشه، حدود یک سال درگیر درمان بودم حتی iui و ivf کردم نتیجه نداد، کلا دوتا تخمک تونستن بگیرن و یک جنین تشکیل شد. همونجا هم یه ویزیت پیش دکتر نصر رفتم گفت نباید ivf میکردی به درد شما نمیخوره.

سه ماه استراحت دادن بعدش، تو این مدت اوابوست میخوردم فقط و مکمل های روتین، رفتم دوباره مرکز ناباروری دارو و آمپول گرفتم واسه ivf ; اومدم خونه منتظر پریود که شروع کنم دوباره.  دیدم نمیشه ، کلی جوشونده خوردم که پریود شم ولی نشد😐 بعد فهمیدم باردارم و خداروشکر بچه اولم به سلامت دنیا اومد.

وقتی ۶ ماهه شد دکترم گفت اقدام کن اگه میخوای، تا یک سالگیش بدون دارو اقدام بودم نشد. بعد رفتم مجدد اوابوست و مکمل داد،بعد دوماه هم تحریک تخمدان.  از روز ۲ سیکل لتروزول، از روز ۵ کلومیفن. روز 7 ،۸،۹ هم آمپول hmg.

روز ۱۱ سونو و روز ۱۲ آمپول hcg زدم.

با دوره اول دارو باردار شدم.

بچه سومم که کلا جلوگیری داشتم قرص میخوردم، پسرم ۱۸ ماهه بود از شیر گرفتمش همون ماه باردار شدم. فک کنم شوک هورمونی بود

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
سلام. بارداری اولم با دارو شد که سقط شد بارداری دومم که بچه اولم باشه، حدود یک سال درگیر درمان بود ...

عزیزم ممنونم از جوابت الهی بچه هات سالم و سلامت باشند برای منم دعا کن 💚💚💚

عزیزم ممنونم از جوابت الهی بچه هات سالم و سلامت باشند برای منم دعا کن 💚💚💚

چشم حتما 😘 انشاالله قسمتت به زودی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2706