2737
2734
عنوان

بهترین حس دنیا بود 😍😍😍

781 بازدید | 44 پست

بچه ها من دیشب اتفاقی رفتم بیمارستان بعد همسایمون رو دیدم که رفته بود زایشگاه بچه بیاره مادر شوهر و شوهرش پشت در بودن دیکه منم رفتم کنارشون بعد بچه رو آوردن 😍 چقدر حس خوبی بود چقدر همه خوشحال بودن منم براشون آرزوی سلامتی و دل خوش کردم 

میشه با دل های پاکتون دعا کنید منم این حس قشنگ تجربه کنم و مادر بشم 😍🙏الانم بارون میاد چقدر دعا کردم برای هر کی نداره هر کی داره هم خدا حفظش کنه 🙏

یه روزی با لبخند به خدا میگم : این بیشتر  از اون چیزی بود که میخواستم 🤍✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاا... خیلی زود دامنت سبز میشه ولی میدونی همین صحنه ای که گفتیو من چندین بار تو ذهنم تصور کردم و هربار از تصورشم قند تو دلم آب شده و.....از خدا میخام خیلی زود باردار بشی و همین صحنه رو تجربه کنی

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2728
ایشالله که دامنت سبز میشه.. مگه مشکلت چی بوده که حامله نشدی؟

ممنون عزیزم ان شاالله 

عزیزم کیست شکلاتی و چسبندگی رحم. 😭

انشاا... خیلی زود دامنت سبز میشه ولی میدونی همین صحنه ای که گفتیو من چندین بار تو ذهنم تصور کردم و ه ...

ممنون عزیز دلم ان شاالله 

خیلی خیلی برام دعا کنید محتاجم به دعاااا ❤️❤️🙏🙏🙏

خب کیست مگه با دارو و عمل جراحی از بین نمیره؟ چسبندگی رحم چرا گرفتی؟ از عفونت بوده؟

عزیزم کیست شکلاتی باعثش شده 

کبست با عمل میزه ولی ممکنه عود کنه 

و اگر عمل کنی باید دیکه ای وی اف کنی 🥺

2740

سلام آمدم تو اون پست خانم که شوهرش میخواست زن بگیره .آمده بود خونه باباش بهت تایپک بزنه دیدم قفل شده اینجا آمدم ازت سوال بپرسم.

شما که بابات دو زنی بود .به نظرت مامانت طلاق میگرفتن بهتر نبود،؟

آخه منم شوهرم ی زن دیگه داره می‌خوام طلاق. بگیرم نمیدونم برای بچه هام بهتر میشه یا بدتر

سلام آمدم تو اون پست خانم که شوهرش میخواست زن بگیره .آمده بود خونه باباش بهت تایپک بزنه دیدم قفل شده ...

عزیزم من بابام بخاطره این که پسر نداشت رفت زن گرفت 🥺ما سه تا دختریم 

پدرم وضع مالیش خوبه بعد به ماهم میرسید مادرم پدرم رو خیلی دوست داره پدرم هم ما ها رو 

الان خودش پشیمونه که زن گرفته اما دیکه نمیشه کاریش گردد

عزیزم ما ترجیح میدادبم با پدر مادرمون زندگی کنیم 

بعدشم اونا دور از ما هستند بعضی موقع ها حس میکنم نیستن ما خیلی آدمای وابسته ایی هستیم نمیتونیم بدون پدر مادرمون باشیم 

اما شرایط هر کس فرق میکنه باید خودتون بسنجید 

عزیزم من بابام بخاطره این که پسر نداشت رفت زن گرفت 🥺ما سه تا دختریم  پدرم وضع مالیش خوبه بعد ...

ببین اگه میتونی حتما زنگ بزن به مطب همین دکتر یوسفی که گفتم. اگه دکتر طب سنتی توی شیراز بشناسه که مثل خودش متخصص باشه بهت معرفی می‌کنه. اگه نه که خودش تلفنی ویزیت می‌کنه. طب سنتی زمانبر هست اما نتیجه بخش هست

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
ببین اگه میتونی حتما زنگ بزن به مطب همین دکتر یوسفی که گفتم. اگه دکتر طب سنتی توی شیراز بشناسه که مث ...

مرسی گلم خیلی لطف کردی 😍😍❤️❤️❤️🙏🙏

مرسی گلم خیلی لطف کردی 😍😍❤️❤️❤️🙏🙏

خواهش میکنم عزیزم ❤️❤️ اصلا نمی‌خوام تبلیغ کنم. خدا شاهده خودم نتیجه گرفتم از این دکتر خدا بهم لطف کرد دوست دارم شما هم مادر بشی . این دکتر جزو دکترهای ستاره دار هست. استاد راهنمای دانشجویان هست

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
2706