2752
2734
عنوان

بهترین حس دنیا بود 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 44 پست
خواهش میکنم عزیزم ❤️❤️ اصلا نمی‌خوام تبلیغ کنم. خدا شاهده خودم نتیجه گرفتم از این دکتر خدا بهم لطف ک ...

عزیز دلم ممنونم 

عزیزم خودم هم دارم با طب سنتی فعلا پبش میرم اما خیلی دل نگرانم اخه چسبندگی هم دارم 

مرسی از لطفت حتما زنگ‌ میزنم برامون دعا کنید منم مادر بشم ❤️😍🙏

یه روزی با لبخند به خدا میگم : این بیشتر  از اون چیزی بود که میخواستم 🤍✨
عزیز دلم ممنونم  عزیزم خودم هم دارم با طب سنتی فعلا پبش میرم اما خیلی دل نگرانم اخه چسبندگی هم ...

به امید خدا مشکلت حل میشه. من توی ۳۲ سالگی باردار شدم اولی رو. انشاالله فرزند صالح و سالم خدا بهتون میده

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به امید خدا مشکلت حل میشه. من توی ۳۲ سالگی باردار شدم اولی رو. انشاالله فرزند صالح و سالم خدا بهتون ...

ممنون عزيزم  ان شاالله برامون دعا کنید 🙏🙏🙏❤️❤️

سلام من همونم که گفتم نفوذ کلام بالایی دارم.

ازخدایی که صاحب هفت آسمون و روح نامتناهیه میخوام که اگرصلاح بدونه هرچه سریعتر دامنت رو سبزکنه وراه روش مناسب جلوی پات بزاره.من مطمئنم مادر میشی و بچت عاقبت بخیر.

سلام من همونم که گفتم نفوذ کلام بالایی دارم. ازخدایی که صاحب هفت آسمون و روح نامتناهیه میخوام که اگ ...

عزیز دلم ممنون از دعای قشنگت🙏😍😍🙏🥺🥺🥺🥺 چقدر ذوق کردم از دعات❤️❤️❤️ 

منم برات آرزوی خوشبختی و سلامتی و دل خوش آرزو میکنم ممنونم از انرژی مثبتی که بهم دادی 😻🙏😍😘

عزیز دلم ممنون از دعای قشنگت🙏😍😍🙏🥺🥺🥺🥺 چقدر ذوق کردم از دعات❤️❤️❤️  منم برات آرزوی خوشبخ ...

برام آرزو کن به آرزوم برسم.

عزیزم اگه میتونی آیدی منو یه جا سیوکن خبر باردار شدنت رو بهم بده.

برام آرزو کن به آرزوم برسم. عزیزم اگه میتونی آیدی منو یه جا سیوکن خبر باردار شدنت رو بهم بده.

چشم عزیزم ان شاالله که برسی 😍😍 محتاجم به دعا چشم عزیزم حتماااااا😍😍😍😍😻😻❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏

سلام.. اسی هستی؟ منم مشگل چسبندگی رحم دارم. میشه باهم حرف بزنیم؟

سلام عزیزم بفرمایید در خدمتم 

سلام عزیزم بفرمایید در خدمتم 

گلم من چسبندگیم در حدیه که موقع گرفتن عکس رنگی حتی نشد عکس بگیرم .. یعنی دهانه اش بسته بسته اس .

پریود هم نمیشم .. بچه ام تقریبا یک سالشه بعد از زایمان چسبندگی گرفتم .. بهم گفتن ممکنه دگ باردار نشم.

همش ۲۸ سالمه😥

شما خوب شدین؟

گلم من چسبندگیم در حدیه که موقع گرفتن عکس رنگی حتی نشد عکس بگیرم .. یعنی دهانه اش بسته بسته اس . پر ...

عزیزم من تخمدانم  به رحم چسبیده پریود میشم اما باردار نمیشم نه درمان نکردم باید عمل کنی که هنوز نکردم  و کیست شکلاتی دارم 

2706