1451

سرگیجه و سیاهی رفتن چشم

نام ارسال کننده محرمانه می باشد 55 بازدید

سلام پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

من چند سالی هست که سرم گیج میره هم زمان با سرگیجه چشمام سیاهی میره دستام شل میشه و گوشام و پیشانیم خیلی داغ میکنه و پیشانیم سنگین میشه و تپش قلبم میگیرم که معمولا در هفته ده، یازده بار رخ میده ولی احساس خفگی یا مرگ و ندارم به نظر شما خیلی خطرناکه؟ 

اطلاعات تکمیلی

سن 18 جنسیت زن شغل خانه دار وضعیت تاهل متاهل
پاسخ مشاور

کاردرمانگر

سلام 

جهت اطمینان خاطر ابتدا باید آزمایش خون( چربی خون و آزمایش های کبدی انجام شود)

اما معمولا این اتفاق در بعضی افراد به جهت طولانی نشستن یا خوابیدن و ایستادن یکدفعه ای اتفاق می افتد و فرد دچار سرگیجه و سیاهی رفتن چشم ها می شود و و افت یکدفعه ای فشار خون می شود، بدن در این حالت ضربان قلب را برای افزایش خونرسانی به قسمت های بالایی بدن مثل سر افزایش می دهد به همین علت شما با فاصله کوتاهی بعد از آن احساس تپش قلب و قزمز شدن گوش یا نواحی مختلف سر و صورت خود می شوید.

تجربه شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
پرسش ها و پاسخ های مشابه

درمان سیاهی واژن

پاسخ رنگ پوست ژنتیکی است و نمی توان آن را تغییر داد موفق باشید

سیاهی بغل ران

پاسخ باسلام افزایش هورمونهای بارداری باغث تغییر رنگ کشاله هاشده است ، اگر خارش وپوست ریزی ندارید ، درمان را به بعد بارداری موکول کنید البته کرمهای روشن کننده های گیاهی،حاوی اسید میوه وویتامین سی وکوجیک اس...

رفع لکه و سیاهی پوست

پاسخ سلام.داروهایی ضدلک وجود دارد که با مراجعه به پزشک متخصص می توان متناسب با پوستتان تهیه کنید.

درمان سیاهی دندان کودک

پاسخ درود میتونین شب بجای شیر حداقل یک در میان آب بدین .و یواش یواش وعده های آب را بیشتر و وعده های شیر را کم کنید..برای دندانهایش مراجعه دبه دندانپزشک کودکان داشته باشید. این سیاهی ها علامت پوسیدگیست.