2737
2739
عنوان

برادر شوهر و خاله کوچکم

443 بازدید | 19 پست

ناهار پیش مادر شوهرم بودم

من یه برادر شوهر دارم که از همسرش به علت خیانت جدا شده و یک بچه داره

امروز بحث ازدواج مجدد ایشون بود

یهو مادرشوهرم برگشت گفت خالت خیلی دختر خوب و خانومی هست 

منم گفتم لطف دارید خوبی از خودتونه

بعد گفت نظرت درمورد ازدواج خاله و برادرشوهرت چیه

من هنگ کردم

میگه باخالت حرف بزن ببین نظرش چیه؟ 

با هر منطقی حساب میکنم هر چقدر خالم دختر خوبی باشه لیاقتش مردی هست که اولینش باشه نه مردی که ازدواج مجددشه

حالا موندم به خالم بگم یا نگم؟

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگو به نظرم

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

حالا که گفتن توام اطلاع بده که بعد ها حرفی درش نباشه ولی تعریف و تمجید و اصرار و اجبار نه فقط در حد یه پیام رسان باش

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2738

حالا اگه ادم خوبیه و‌پولداره بهش بگو،شاید خالت نخواست

من بی‌نقص نیستم؛ نه!!! همیشه‌ی خدا، پا توی لجن می‌گذارم و تازه وقتی به کثافت کشیده شدم می‌فهمم!امّا یک چیزی را خوب یاد گرفته‌ام، و آن این است که چطور کفش‌هایم را پاک کنم و به راهم ادامه بدهم...

حتی اگه ذره ای حتی اپسیلون شک داری که ممکنه خالت قبول کنه بهش نگو ولی اگه میدونی جوابش رده بگو و با این لحن بکو که اینا پیش خودشون چی فکر کردن که چنین حرفی زدن واقعا که آدم باید حد خودشو بدونه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خواهر من دختر اقواممون رو برای برادر شوهرش معرفی کرد.حالا هرچی میشه دعواش میاد سر خواهر من.از روزی که با هم جاری شدن ،خواهرم هرچند روز یه بار یه دعوایی میاد سرش.دیگه خوددانی

2706