2737
2739
عنوان

توروبه همون حضرت فاطمه قسم بیاین این تاپیک رو پربازدید کنین 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13795 بازدید | 717 پست

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم. 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

@rayhan_hjs

@آبی_آسمونی_من    

@آبی_آسمونی    

@شهرعجایب    

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تورو خدا برا خواهر دوستم دعا کنبن 🥺🥺🥺 @خزان_نارنجی     @گیلان_دخت   & ...

چشم خوشگلم🥺♥️

عزیز دلم ایشالا خدا خواهرتون رو درکنار همه مریضای دیگه شفا بده🥺❤️❤️

صلوات فرستادم برای شفای خواهرت قشنگم🥺😢

عضو گروه آبی💙 شروع رژیم :6 آذر. (وزن فعلی 12دی:58) *وزن شروع:61*  هدف اول:56🔒 هدف دوم52🔒 هدف سوم:50 🔒 *وزن هدف :50*🔐 من میدونم که میتونم😉💜 واسه رسیدن به هدف باید از یه جایی شروع کرد🙂🦋❤️
چشم خوشگلم🥺♥️ عزیز دلم ایشالا خدا خواهرتون رو درکنار همه مریضای دیگه شفا بده🥺❤️❤️ صلوات فرستادم ...

مرسی مهربونم 😘🥺🥺🥺 ایشاله زودتر خوب بشه 

خدا ب بچش ببخشه 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2742
مرسی مهربونم 😘🥺🥺🥺 ایشاله زودتر خوب بشه  خدا ب بچش ببخشه

فداتشم عزیزدلم🥺♥️الهی امین♥️ایشالا که همه بیمارا شفا پیدا کنن و خدابه خانوادشون ببخششون🥺😢خواهر این دوستمون رو هم همینطور 🥺❤️❤️❤️

عضو گروه آبی💙 شروع رژیم :6 آذر. (وزن فعلی 12دی:58) *وزن شروع:61*  هدف اول:56🔒 هدف دوم52🔒 هدف سوم:50 🔒 *وزن هدف :50*🔐 من میدونم که میتونم😉💜 واسه رسیدن به هدف باید از یه جایی شروع کرد🙂🦋❤️
فداتشم عزیزدلم🥺♥️الهی امین♥️ایشالا که همه بیمارا شفا پیدا کنن و خدابه خانوادشون ببخششون🥺😢خواهر ای ...

آمین یا رب العالمین 🥺🥺🥺🙏

مرسی بابت دعا عزبزم تو دلت پاکه حتما خدا ازت قبول میکنه😘

آمین یا رب العالمین 🥺🥺🥺🙏 مرسی بابت دعا عزبزم تو دلت پاکه حتما خدا ازت قبول میکنه😘

فداتشم مهربونم لطف داری امیدوارم اینطور باشه 

قشنگ من🥺❤️❤️❤️😢

2740
بچه ها تورو خدا برا خواهر دوستم دعا کنبن 🥺🥺🥺 @خزان_نارنجی     @گیلان_دخت   & ...

انشالله حضرت فاطمه شفاشون بده عزیزم .

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�
توروخدااگه کسی میتونه براش یاسین بخونه .حتی یدونه .اجرتون با خدا انشالله خدا توبشادی براتون جبران کن ...

چشم حتما میخونم 

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�

خدا شفاش بده عزیز 

خدایا ب حرمت مادر بودنش بهم رحم کن .بخاطر طفل معصومش 

براش‌حمد خوندم عزیزم 

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
@اعتصامی     @خانمحاجآقا     سلام عزیزان ممکنه دوستاتون رو تگ کنین🤍🌷 ح ...

باشه عزیزم 💚

5 بار حمد میخونم 

ان شاء الله که خدا خودش کمکتون کنه🤲

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

@مائده6525221  

@اعتصامی  

@mamanyasnajoooooon  

@11aye  

@دلخوشی۱    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2706