2752
2734
عنوان

توروبه همون حضرت فاطمه قسم بیاین این تاپیک رو پربازدید کنین 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13827 بازدید | 717 پست
سلام عزیزم خوبی؟اره بهتره میتونه با کمک کسی سرپاش وایسه .حالا باز ۱۶ ام هم میبرنش واسه ام ارای .

الهی قربونش برممم🥺 چند دیقه میتونه وایسه؟🥺

خدایا شکرتتتتت😭

من این روزا بعد نماز به نیت خوب شدن خواهرت سوره یاسین میخونم.... ای خدا ینی ممکنه معجزه یاسین باشه؟😍😍😍😍😍

آیلا.... بغضی شدم بیا منو جمع کن 😭 خیلی خوشحالمم

راستی آیلا اسم خودته؟😍  اسم خواهرت چیه؟😍

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
الهی قربونش برممم🥺 چند دیقه میتونه وایسه؟🥺  خدایا شکرتتتتت😭 من این روزا بعد نماز به نیت خو ...

خدانکنه 

فدات بشم چقدتودلت پاکه 😍😍😘😘.برای خودمم دعا کن با دل مهربونت .انشالله خودتم هرچی ازخدامیخوای بهت بده .آیلا اسم دخترمه عزیز.خواهرم سمیرا

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه  فدات بشم چقدتودلت پاکه 😍😍😘😘.برای خودمم دعا کن با دل مهربونت .انشالله خودتم هرچی ا ...

قربونت بشم... 🤍🥺

حتما گلم اگه لایق باشم...💜

چه اسم‌قشنگی داره خوهرت🥺 اسم خودت چیه؟😁

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2731
قربونت بشم... 🤍🥺 حتما گلم اگه لایق باشم...💜 چه اسم‌قشنگی داره خوهرت🥺 اسم خودت چیه؟😁

بگم دیگه کاملا شناسایی میشم بروزن اسم دخترم 

بگم دیگه کاملا شناسایی میشم بروزن اسم دخترم  

درخواست دوستی و قبول کن باهم دوست باشیم🥲

قبول کردم 

فداتشمم🤍

انشالله خوب بشن

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

سلام عزیز  حال خواهرت چطوره

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
سلام عزیز  حال خواهرت چطوره

سلام عزیزدلم .الان حالش خیلی خوبه دیگه می‌تونه بدون عصا و واکر راه بره دیگه ویلچر نداره .کاملا سالم و سرحال .الهی که نی نی سایتی ها به هرچی می‌خوان برسن .براخواهرم معجزه شد 😍😍

نمیدونم چرا بعدیکسال این تاپیکم بروز شد ...یادم اومد پارسال این موقع خون گریه میکردم .الان خواهرم حالش خیلی خوبه دکترش گفته بیماریش خاموش شده .دخترش کلاس اوله باهاش درساشو کارمیکنه آوردنش پیش خودش خدابه این طفل معصوم انگاررحم کرد

نمیدونم چرا بعدیکسال این تاپیکم بروز شد ...یادم اومد پارسال این موقع خون گریه میکردم .الان خواهرم حا ...

خدا رو شکر 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.