2733
2739
عنوان

شوهرم نمیاد اشتی کنه

366 بازدید | 19 پست

تا مورد ضروری نباشه حرف نمیزنیم اصلا به روی خودش نمیاره ناراحتم یه تیکه اشغالم  نگرفته دستش از در بیاد تو دلجویی کنه دلیل قهرو تو تاپیک قبل گفتم صبح دیگه طاقتم سر اومد بغلش کردم اونم بوسم کرد بعد پا شد انگار هیچی به هیچی 

شیطونه میگه پاشم نصف شبی قاطی کنم براش 

خدایا دارم دیونه میشم  تروخدا بگید چیکارش کنم اخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

متاسفم عزیزم ، توام نادیده بگیرش بخودت برس و اهمیت نده کم کم طاقتش تموم میشه، یا اینکه اگه منطقیه بشین باهاش حرف بزن مشکلتونو حل کنین و آشتی کنین❤

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ....
الان دقیقا مشکل کجاست ؟

حرفمون شد تاپیک قبل گفتم همیشه میگه تو صبر نداری من بیام اشتی کنم همش دعوا میکنی الان چهار روزه منتظرم اصلا به روی خودشم نمیاره  صدامم نزده دلم خوش بشه 

2738

تو همین سایت یه خانومی میگفت شوهرم همیشه میخواست من جلو برم واسه آشتی منم خسته شدم نرفتم پیش قدم بشم

الان ۳ ساله قهرن باهم !!!

فقط پیامک میدن واسه خرید خونه و...

مهمونی و دور همی هم کم میرن سهی میکنن از هم دور باشن بقیه شک نکنن!

واقعی بود 

حرفمون شد تاپیک قبل گفتم همیشه میگه تو صبر نداری من بیام اشتی کنم همش دعوا میکنی الان چهار روزه منتظ ...

الان اون زمانیه که باید دندون رو جیگر بذاری تحمل باید بکنی تا از سرش بیوفته این اخلاقش

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

منو شوهرمم دعوای خیلی اساسی باهم کردیم چندروز پیش تولدم بود فک میکردم به بهانه تولدم هم که شده میاد از دلم درمیاره اما دریغ ازیه تبریک ساده اصلا به روی خودش نیاورد. وقتی سرکار بود من همش منتظر این بودم که ازدر با گل وکیک وکادو بیاد تو ولی اومد تو و گرفت خوابید و پاشد گفت شام کو پس ؟ من فک میکردم شام ازبیرون میگیره و توقع بیجایی بود پاشدم برنج کته کردم با تن ماهی خوردیم اونم رفت گرفت خوابید 

منو شوهرمم دعوای خیلی اساسی باهم کردیم چندروز پیش تولدم بود فک میکردم به بهانه تولدم هم که شده میاد ...

وای چه بد الهی تو هم که شوهرت مثل مال منه خدایا دارم خفه میشم یعنی انقدر از حرف نزدنم خوشحاله؟اخه همیشه بهم میگه پر حرفی الان دلم خونه چرا دوسم نداره اصلا

2706