2733
2734
عنوان

شوهرم نمیاد اشتی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 19 پست
وای چه بد الهی تو هم که شوهرت مثل مال منه خدایا دارم خفه میشم یعنی انقدر از حرف نزدنم خوشحاله؟اخه هم ...

مردا چرا اینجورین آخه    بنظرم شوهرت عین شوهرمن درونگراست . منم تو بحث هامون همش پیش قدم میشدم ولی این دعوای آخر یه حرکتی زد که تا عمر دارم حلالش نمیکنم و نمیبخشمش حالا هی میاد معذرت خواهی و من هی پسش میزنم بخدا دلم باز نمیشه دیگه نمیتونم بهش تکیه کنم اونم هی میگه فاطمه نکن زندگیمون سوت وکوره تو این طوری میکنی ولی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا چرا اینجورین آخه     بنظرم شوهرت عین شوهرمن درونگراست . منم تو بحث هامون همش پیش قدم ...

نمیدونم چیکار کرده ولی خب اگه میتونی اتمام حجت کن باهاش بعد اشتی کن اگه دوسش داری 

کاش اینم به رو خودش میورد حداقل 😭

عزیزم این ویزا خیلی به استایل مردت بستگی داره، تومیخوای اونو تنبیه کنی بدتر داری خودت عذاب میکشی، شوهرمنم بی نهایت مغروره و من رکورد دوازده روز توهمین حالتو هم دارم ازش و اخرشم نمیگم من جلو میرم، من کممش میکنم که یه اقدامی کنه، وکرنه نمیکنه، اینو که میگم سالهاطول کشید تایادبگیرما، ولی دیگه مدل قهرموتغسیردادم، چون میدونم اون ادمی نیست پیشقدم شه، تو هم دیگه خودتو ننداز تو این چالش، چون فقط خودت اذیت میشی،

به نظرم کنکش کن تایه کاری کنه، مثلا میگه چیزی لازم نداری بگو ورا اتفاقاً خیلی گل لازم دارم،هنده دلم میخواد، بغل میخواد،...هروی که بین خودتونه و نمیدونم چیه،تو پیشقدم نشدی ولی اونو هول دادی یه جورایی

ما شیخ و واعظ، کمتر شناسیم/یا جام باده، یا قصه کوتاه...
2731
نمیدونم چیکار کرده ولی خب اگه میتونی اتمام حجت کن باهاش بعد اشتی کن اگه دوسش داری  کاش اینم به ...

عزیزم من اینجور مواقع که نمیاد آشتی تو خواب الکی حرف میزنم که مثلا کابوس میبینم  اونم سریع میپره بغلم میکنه و بعدش آشتی اگه میخوای امشب امتحان کن