2733
2734
عنوان

خبرررررررر خبر دوستان غرب تهران

268 بازدید | 2 پست
سلام روز خوش یه شو متفاوت با کالکشن جدید و متنوع از بهترین برندهای امریکایی و انگلیسی لباس کودک از بدو تولد تا 9 سال از روز ١٢ اسفند تا اخر سال با هماهنگی قبلی ورود اقایون بلامانع است تلفن 09390386090 میدان پونک . برای دریافت ادرس تماس بگیرید page instagram : mezonnazdoneh ******** به مناسبت افتتاح شعبه جدید مزون نازدونه یکسری از لباسها تا 40 درصد حراج شدندددددددددد این فرصت رو از دست ندهید
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا
ناراحت نشی عزیزم والا من هر چی از این شو ها رفتم یه سری جنسای خیلی گرون بود و یه سری آدم پولدار میومدن پولاشون رو به رخ هم میکشیدن و خرید میکردن. اگه برای قشر متوسط جنس مناسب هست ما فقیر فقرا هم بیایم
خانوم های خوش سلیقه و کدبانو سلام شما میتونید انواع سبزیجات سرخ شده و خام /بادمجان های سرخ شده و کبابی/کرفس/لوبیا/پیاز و سیرداغ و......را در سایت paksabz.ir سفارش بدین و درب منزلتون تحویل بگیرین.اگر سوالی داشتین با شماره ی 09385754469 در خدمتتون هستم.با یک بار سفارش مشتری همیشگیمون میشین.
فروشگاه اینترنتی سبزیجات آماده طبخ پاک سبز paksabz.ir 09385754469

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘