2737
2739
عنوان

درآمد برادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅  طفلک مادرشوهر پدرشوهر ک خرج شماها رو میدن ‌ خیلی تعجب برانگیزه اونا پولشون رو سرمایه گذاری ...

عزيزم پدرشوهرم انقدر داره كه كل پسراش بشينن تو خونه تا ده نسل بعد خودشون هم تامينن ،ما هم اونقدر داريم كه نيازي به اين نداريم كسي خرجمون رو بده 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
2731
خيلي بده🤕هر چي بخوايم بگيريم با استرسه 

دقیقا زندگی منو گفتی...با این تفاوت ک من از خریدن چیزی استرس نمیگیرم و جاریمو ج  ر ر ر ر ر ر  میدم اگه حرفی بزنه...جرات نداره.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
همسرمم ميگه توجه نكن به حرفاش ولي فكر كن نشستي يهو يكي مياد با صداي بلند جلوي چند نفر ديگه ميگه عه ...

عزیزم من جای شما باشم مستقیم بهش میگم خب ۳۰.۴۰تومان درآمد دارین الحمدلله چرا به خودت نمیرسی چرا انقدر خسیسی

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
2740

چه پدرشوهر و مادرشوهرم

اینا فرشتن قدرشون بدونید

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
۴۰ تومن خرج چی میکنن پس خونه و ماشین که دارن کمک خرج که دارن چه جاری آبرو بری  شاید برادرشوهرت ...

نه بابا برادرشوهرم خيلي دست و دلبازه،با هم مسافرت رفتيم ديدم چجوريه و از طرفي خيلي بها ميده به همسرش نميدونم اين چشه دهن همه رو سرويس كرده

عزيزم پدرشوهرم انقدر داره كه كل پسراش بشينن تو خونه تا ده نسل بعد خودشون هم تامينن ،ما هم اونقدر دار ...

الحمدلله . خدا روزیتون رو بیشتر کنه . پس این جاری چِشه😅  مدلش سوخته کَن هست . خیلی مال اندوزه احتمالا .

شما یکبار جلو همه خرابش کن 

مطمئن باش بقیه هم خوشحال میشن وقتی همتون از لحاظ مالی اوکی هستین 

اینقدددر متنفرم کسی احتیاج مالی نداره ولی ناله میزنه 

شک نکن خدا ازش میگیره 

کنجکاو شدم بدونم شغل پدرشوهر و شوهر و برادراش چیه؟

شغلاشون آزاده همه و بيشتر سرمايه گذاري كردن جاهاي مختلف

همسر اين جاريمم براي پدرشوهرم كار ميكنه

شمام بلند بگو کسی که باماهی۳۰تومن نرسونه مشکل مدیریت خودشه..

اون نميدونه كه من ميدونم درامد همسرش رو،خيلي اتفاقي متوجه شدم و متاسفانه اگه بگم فكر ميكنن كنجكاوي كردم و براي من بد ميشه

2706