2737
2734
عنوان

درآمد برادرشوهرم

1512 بازدید | 55 پست

برادرشوهرم حدودا ٣٠_٤٠ تومن درامدشه ولي خانمش فقط ناله ميكنه كه ما نداريم ما بيچاره ايم،پدرشوهرم وپسراش براي اين برادرشوهرم خونه خريدن ماشين خريدن بيشتر خورد و خوراكشون رو هم پدرشوهرم ميخره ( براي هممون ميخره) 

يعني اين درآمد براي ٤ نفر كم مياد؟ تازه جاريم زياد پرخرج نيست و زياد لباس نميخره (اكثرا با مادرشوهرم ميره خريد و مادرشوهرم براش خريد ميكنه) 

افسرده شدم از دستش انقدر ناله ميكنه،حتي جرأت نميكنم ديگه يه ترميم ناخن برم تا ببينه رنگ لاكم عوض شده شروع ميكنه از گروني و نداشتن خودشون ميگه

هر چي هم بخريم اين ميره قيمتش رو درمياره،الان ميخوام پالتو بخرم استرس گرفتم بخدا

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

😂😄

سلام … دوست خوبم دوتا مشکل برام پیش اومده فقط یک حمد شفا برای سلامتی مادرم و یک سوره توحید برای درست شدن مهاجرتم و آسان و سریع شدنش به ک یا آ بخون انشاالله  … خدا هزار برابر بهت بده ❤️❤️….تپلی ام دارم رژیم میگیرم وزن اون ۸۹ کیلو …هرماه ۴ تا ۵ کیلو کم … وزن اول ۸۵ (ماشاالله شد)آذر ….وزن دوم ۸۰() دی …. وزن سوم ۷۵() بهمن …. وزن چهارم ۷۰ ()اسفند….وزن پنجم ۶۵()فرودین….انشاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هه 

محل سگ نده اگه ناله کرد 

میترسی بری ناخناتو ترمیم کنه که بناله ؟؟؟؟؟ 

به جهنممممممم توجه نکن خواهرکمممم 

بزن تو دهنش 

برو انقدر بخرررررر تا چشمش دربیاد حسود بدبختوووو 

یعنی واقعا نمیدونی هدفش چیه ؟ 

2738

یا شوهرش خسیسه نمیده بهش  ، یا نمیخواد تو چشم باشه و چشم بخوره

یا خودش خسیسه و خرج نمیکنه

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

بگو شوهرت درآمدش رو چیکار می کنه زنه دیگه ای داره ؟ جایی خرج می کنه ؟ منم یه فامیل داشتم دروغ می گفت یه وعضی زندگیش فقر  به خواهرشم می گفتم دروغ می گه می گفت نه  الان رفتن انگلیس درس می خونه اخه دروغ تا کجا تا کی 

2706