2737
2739
عنوان

چقدر فکررر ی سریااا خرابه درمورد پوشش دختر توی خونهه

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ دست نذار رو دلم که خونه ی سری یکی از کاربرا تاپیک زده بود دختر۵سالم شلوارک پوشیده عموش بهش گفته ...

وای وااای

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
من جلو بابام و داداشمم زیاد باز نمیپوشم،احساس بدی دارم کلن جلوی مرد دیگه بجز سوهرم تنگ باشه لباسم

تو سن شما فرق داره با سن من

منم لباسام باز نیس

2742
مامان بزرگ و پدربزرگ من اینطوری نیستن کلا خونواده راحتی هستیم تو جمع خودمون من کنار شوهر عمه و پسر ...

خانواده مادرمبم همبنه بابا

من عموم اینجور بود خیلیم ازش همه حساب میبرن بم گفت بلوز شلوار نکن مهمون میاد با کمال ادب گفتم عمو بت ...

منم اومدم زنگ بزنم بشورنش مامانم نشگونم گرف

منم با مقنعه اومدم ولی خب یادم رفت تنبون زیر دامن بپوشم     عزیزم از یه سنی بغل کردن ب ...

اینکه روی مبل نشسته بودیم و من سرم رو شونه داداشم بود و اون دستش دور گردنم بده زشته عیبه؟؟؟😐🤣

بعدشم من با یکی از داداشام فقط سه سال فاصله دارم اصلا خیلییی بهم نزدیکیممم باهم بزرگ شدیممممم

2740
میدونی چیه؟  الان کامنتارو خوندم به حال خیلیا تاسف خوردم بجای اینکه بگن باید درست پسرامون رو ...

بابا اصلا درک نمیکنم حرفارد ی سریازو

مادر بزرگ  مادر بزرگه مال همه اینطورین  یک بار رفتم تیپ لش که مد شده بود گرفتم طرحش پاره ب ...

ما هر سری سر تیپای مشکیمون دعواس

ولی یسری پسرا کاکولدن متاسفانه و براشون خواهر و مادر فرق نداره دور از جون داداشای شما

چون اونا کاکولدن ما تو خونه هم چادر سر کنیم ؟اونا خودشونو درمان کنن

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2706