2752
2734
عنوان

چقدر فکررر ی سریااا خرابه درمورد پوشش دختر توی خونهه

| مشاهده متن کامل بحث + 4486 بازدید | 182 پست

میدونی چیه؟ 

الان کامنتارو خوندم به حال خیلیا تاسف خوردم

بجای اینکه بگن باید درست پسرامون رو تربیت کنیم، میگن دختر باید یاد بگیره پوشیده باشه!! 

اره تا وقتی همچین مادرا و زنایی تو کشور منن، پسرا و جامعه ی ما هیچوقت درست نخواهد شد، دلتون برا خودتون بسوزه. 

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امان از این مادر بزرگا🥴

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
عزیزم اون داره مثل هفتاد سال پیش فکر می‌کنه  ی چیزایی تو مغزشون نهادینه شده ک نمیتونن با گذر ز ...

وای این همه جا الان میره میگههه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2731
عموی منم وقتی ۱۲_۱۳ ساله بودم به لباسی که تو خونه پوشیده بودم (بلوز شلوار ساده) گیر داد.برگشتم گفتم ...

ایول بعت

درسته محرمه ولی خیلی پیش اومده برادر با خواهرش رابطه برقرار کرده من اصلا از طرز فکرقدیمیا خوشم نمیا ...

خب اونا خودشون مشکل داشتن و معمولا از بدو سن بلوغ دختره ن بعد این همه سال

نمیدونم همه جور ادم هست. یه پسری میگفت اذیت میشم مادرم و خواهرم سینه هاشون تو خونه معلومه. نمیدونم پ ...

من سینم معلوم نیست بخدا

این بیشتر رفتارمون براش بد بود

تو تو ذهن مردا نیستی،هیچوقت نمیفهمی نزدیک ترین اوماهم بهت چی تو ذهنشونه کم ندیدم پسرایی که روی ماور ...

ن اصلاااا اندام جنسیم معلوم نیس مث سینه و اینا

میدونی چیه؟  الان کامنتارو خوندم به حال خیلیا تاسف خوردم بجای اینکه بگن باید درست پسرامون رو ...

هر کدوم به جای خود،غریزه پسر ربطی به تربیتش نداره.این غریزه جنس مرده،باید آموزش ببینند که کنترل بشه ولییی از طرفی دختر هم باید آموزش ببینه که خودش رو بپوشونه نه اینکه انگار از اتاق خوابش درومده بیاد وسط جامعه بعد بگه مردا نگاه نکنند.پس دو روز دیگه هم یه مرد لخت مادر زاد بیاد بشینه وسط خیابون بگه من حق انتخاب دارم و آزادی باید داشته باشم عیچکس هم حق نداره به من بگه چرا.

وقتی جواب یه چیزیو میدونید لطفا تز الکی ندید 

فرهنگ هر خانواده، قشر اجتماعی اقتصادی نگاه مذهبی، اعتقادات در هیچ دو خونه یکی نیست خانواده های ه ...

من دوستم جلو داداشاش لباس عوض میکنه چون معتقدن پسر باید چشمش پر شه

ولی خانواده ما اصلا