2737
2734

دوستان من پسرم رفلاکس پنهان داره واسه همین تو بیداری شیرمو نمیگیره.میخوام شیردوش برقی بخرم که بدوشم توی روز هم شیرم خشک نشه هم کمتر بهش شیرخشک بدم.به نظرتون فایده داره؟ واقعا شیردوش برقی مکشش خوبه یعنی کامل خالی میکنه شیررو؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

اره خوبه خيلي

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره گرونه😢ولی مجبورم بخرم با این دستیا پدرم درمیاد. مثلا هربار چند سی سی شیر میگیره؟

دستیا فقط یه بار مکش کن بزن به سینه ات خودش مثل پمپ عمل میکنه و شیر جریان پبدا میکنه

اصلا نیاز نیست کار خاصی انجام بدی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اره گرونه😢ولی مجبورم بخرم با این دستیا پدرم درمیاد. مثلا هربار چند سی سی شیر میگیره؟

بستگی به شیرت داره من اوایل استفاده میکردم از شیردوش بیمارستان به سختی شیرم میومد و کمم بود .ولی خیلیا استفاده کردن شیرشون زیاد بود راحت میومد.من بعدش با دستی دوشیدم اونم خوبه ولی برا من زمان بره چون سخت میاد شیرم فقط بچه قورت قورت میخوره😁

Rovco،مرداد گرفتم ۱/۵۰۰ الان نمیدونم چنده نه خشک نکرده

من شیرم خوبه.ولی چون بچم نمیخوره داره کم میشه میخوام با شیردوش خالی کنم لااقل بدم بخوره.ببخشید هربار چند سی سی میدوشه؟ وقتی پرباشه  سینه مثلا‌

مکشش خوبه این مارک؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)