2737
2739

بچه ها لطفا حواستون باشه كه پدر و مادرهاتون رو پيش چه دكتري ميبريد

دكترا براي پول بيشتر مثل آب خوردن پدر مادراي بيچاره رو الكي ميفرستن زير تيغ جراحي

مخصوصأ كسايي كه بيمه هاي تكميلي دارن و بيمه هزينه هاشونو بيمه پوشش ميده

اصلا رحم نميكنن به جون اين پدر و مادرا كه تمام زندگي بچه هاشون هستن…

سه روز پيش توي بيمارستان مهر  يك دكتري كه خيلي اسم و رسم داشت يه خانم بيچاره كه خيلي هم مشكل خاصي نداشت رو برده بود زير تيغ عمل و بعد عمل كلا رفته بود توي كما

پسرش بيمارستان رو گذاشته بود روي سرش كه اخه مادر من سالم بود چيكارش كردين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خودم بیمارستانم تا میبینن یکی دمه مرگه پونصد تا کار تو پروندش مینویسن تا پول بیشتر بگیرن

دقيقا تن مريضي كه بهش اميدي نيست رو به زور نگه ميدارن تا ميتونن ازش پول درميارن و بعد رهاش مي كنن

وحشتناكه

و غم انگيز

وقتی فرایند انتخاب دانشجوی پزشکی فرایند صحیحی نیست پس احتمال این اتفاقات هم هست . متاسفانه درصد قابل توجهی از پذیرفته شدگان این رشته صلاحیت ورود ندارند . حداقل کاش خودشون ایمان داشتند و از امتیازات خاصشون استفاده نمی‌کردند . متاسفم براشون 

همشون نه اما قطعا تو هر صنفی نخاله وجود داره پزشکی هم مستثتی نیس خاله خودم سالم با پای خودش رفت بیمارستان بخاطر قصور پزشکی فوت کرد😔خود من سیزده روز به اشتباه بستری شدم که هنوزم عوارضش باهامه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2740

صد در صد حرفت درسته 

داغ دلم تازه شد😭😭

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
وقتی فرایند انتخاب دانشجوی پزشکی فرایند صحیحی نیست پس احتمال این اتفاقات هم هست . متاسفانه درصد قابل ...

همينطوره

اينا هيچ بويي از اخلاق پزشكي نبردن

يعني زجه هاي اون پسري كه مادرشو الكي فرستاده بودن كما از جلوي چشمام دور نميشه

فقط جون پدر و مادرا نیستن جون خوددمون و بچه هامون

دخترم بستریه گفتن الا و بلا فقط جراحی روده 

دخترم دو سال و چهار و نیم ماهشه

همسرم رضایت نداد چند تا دکتر دیگه هم سونو رو دیدن گفتن فقط روده پیچ خورده و مشکلی نداره باید بستری بمونه تا روده درست بشه برگرده سرجاش

و اماااااااا الان یه پرستار بهم گفت دخترت هیچکارش نبوده سرم اشتباهی بهش زدن حساسیت مرده این بلا سرش اومده برو شکایت کن😔😔

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2706