2733
2734
عنوان

دكترا، جون پدر و مادرهاي عزيزمون رو ناديده ميگيرن بخاطر پول

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 52 پست
همه جا ادم خراب هست مثلا یه ساختمون سازم باعث مرگ میشه 

اما منظور من معدود نخاله هايي كه توي هر صنف هستن نيست! 

من به طيف وسيعي از افرادي اشاره دارم كه به اسم پزشك در تخصص هاي مختلف هرروز دارن جنايت ميكنن

اصلا اوضاع سيستم بهداشت و سلامت عجيب شده

اصلا نميدوني به حرف كدوشون بايد اعتماد كرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدر بزرگم بنده خدا یک دودفعه توخونش میخوره زمین در عرض یک هفته آزمایش و اینا فهمیدن سرطان ریه گرفته 🥺🥺بعد میارن تهران بیمارستان فیروزگر تهران 

دقیقا با پای خودش اومد😔سرحال و اصلا بهش نمیومدمربض باشه اینقدر بردنش آزمایش و آب نخاع و نمونه برداری هرروز بیشتر از بین می‌رفت و آب میشد هرکاری کردن ترخیص نمی‌کردن دکترا 

دقیقا سر یک ماه فوت کرد 

تا دلتون بخواد هم پول بردن گ الهی حرومشون بشه بدترین بیمارستان ک تو عمرم دیدم بود کشتارگاه بود در واقع

چنی دلم گیریایه ،کسی نیه ک بوینه فکرت و ناو سر مه بیسه لخته خوینه..🥀خدا چی میشه همه چیز رو بی دغدغه این پول لعنتی خرید🥹 خدا مراقب عزیزانم باش من بی خانواده و بچه‌هام تمومم🪴
2731
پدر بزرگم بنده خدا یک دودفعه توخونش میخوره زمین در عرض یک هفته آزمایش و اینا فهمیدن سرطان ریه گرفته ...

متاسفانه فيروزگر خيلي معروفه

قتل گاهه رسمأ

متاسفانه همه مون از اين تجربه ها داريم

اما منظور من معدود نخاله هايي كه توي هر صنف هستن نيست!  من به طيف وسيعي از افرادي اشاره دارم ك ...

درسته موافقم برخورد داشتم باهاشون

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
اما منظور من معدود نخاله هايي كه توي هر صنف هستن نيست!  من به طيف وسيعي از افرادي اشاره دارم ك ...

عزیز سیستم الان پولیه

کنکوری که بر اساس دروس دینی و ادبیات و عربی و سهمیه و خرید صندلی باشه خب چی در میاد

بعدش نظارتی که نیست هر کاری دلشون میخواد میکنن

اي واي خدا لعنتشون كنه واقعا توي مغز كثيف اينا چي ميگذره؟

خدا ازشون نگذره دو روز دخترمو هیچی ندادن از دیروز یکسره گریه میکرد که آب میخواد غذا میخواد دلم واسش کباب شد خدا لعنتشون کنه امروز دکتر اومد با شوهرم دعوا کرد فقطون شوهرم پرسید دخترم پطوره و کی مرخصش میکنین اور نمیکنی اگه بگم چه حرفایی این دکتر لعنتی زد دست پیش گرفتن پس نیفتن پدرشونو در میارم نمیذارم قسر در برن 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
دانشگاه آزاد و دیگه واسه پزشکی باید بردارن طرف پرستاری هم قبول نمی‌شده با پول میاد آزاد پزشکی میخونه ...

نه عزیزم این حرفتان اصلا صحیح نیست به هیچ عنوان 

دقیفا کسانی پزشکی دانشگاه آزاد مجبور هستند برند که سهمیه ها جای اونها در دانش گاه دولتی نشستند . کارنامه های پزشکی آزاد را دیدم که خدمتتون عرض کردم . واقعا درصدهای بالا دارند و اصلا با پرستاری قابل مقایسه نیستند بماند که درصدهای پرستاری هم خوب و قابل توجهه اما نه در حد پزشکی آزاد .

متاسفانه فيروزگر خيلي معروفه قتل گاهه رسمأ متاسفانه همه مون از اين تجربه ها داريم

اره ب خدا اصلا مرگ پدربزرگم واقعا شوک بزرگی بود 

مامانم بعد اون نابود شده افسردگی گرفته اصلا نمی‌دونم اخه چرا باید زیر دست اون حروم لقمه ها افتاد 

بزرگ مرد خاندان مادریم بود 

چنی دلم گیریایه ،کسی نیه ک بوینه فکرت و ناو سر مه بیسه لخته خوینه..🥀خدا چی میشه همه چیز رو بی دغدغه این پول لعنتی خرید🥹 خدا مراقب عزیزانم باش من بی خانواده و بچه‌هام تمومم🪴
خدا ازشون نگذره دو روز دخترمو هیچی ندادن از دیروز یکسره گریه میکرد که آب میخواد غذا میخواد دلم واسش ...

باز خداروشكر شوهرت حواسش بود 

خيلي تصميم سختيه

خودمونم بايد خيلي اطلاعات مون رو بالا ببريم  

از آشنایان ما بستری میشه بخاطر آنفولانزا  آمپول کورتن میزنن این بیچاره  همون لحظه داد میزن ...

به نظر من در كنار قصور كادر درمان، اطرافيان هم ميتونن مقصر باشن

توي همچين وضعيتي اطرافيان نبايد بدون اطلاعات كافي عزيز خودشون رو بسپارن دست يك مشت بيسواد

سه روز پيش توي بيمارستان مهر  يك دكتري كه خيلي اسم و رسم داشت يه خانم بيچاره كه خيلي هم مشكل خا ...

عزیزم اون شخصی که بیمارستان گذاشته تو سرش مدرکش چیه؟خیلی ها دوزار سواد ندارن ولی فاز دکتر بودن بر می دارن

2706