2733
2734
عنوان

دكترا، جون پدر و مادرهاي عزيزمون رو ناديده ميگيرن بخاطر پول

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 52 پست

دوستان قصور پزشکی خیلی خیلی متفاوت هست با فجایعی که تو کادر پزشکی داره اتفاق میفته

متاسفانه پزشکی کاملا تبدیل شده به تجارت بسیار سود آور برای پزشکان، سالهاست خودم و همسرم در این صنف هستیم و کاملا در جریانم که چه کثافت کاری هایی داره انجام میشه، خدا همه مون دور نگه داره از بیمازی و بیمارستان و پزشکان سهمیه ای و همچنین پزشکان بی شرافت و پول پرست که هرگز چشمشون سیر نمیشه از قمار با جون آدما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان قصور پزشکی خیلی خیلی متفاوت هست با فجایعی که تو کادر پزشکی داره اتفاق میفته متاسفانه پزشکی ک ...

شيرين جان ما واقعا انتظار داريم شماها كه سالهاست شاهد اين فجايع پشت پرده كادر درمان هستيد، اينها رو اطلاع رساني كنيد

مطمعنا با همين كارهاي به ظاهر كوچك، جانِ نازنين خيلي از انسان ها حفظ ميشه

2731

والا استادای من هیچکدوم اینطوری نیستن بعد یه پزشک برای رسیدن ب این درجه باید ۳ سال فقط واسه کنکور بخونه ۶ سال پزشکی و واقعا درسا ب شدت سخته خیلی کم پیش میاد چنین دکترایی اگرم جامعه پزشکیمون مشکل داشت اینقدر تور درمانی تو کشور ما رواج نداشت:)!!

بنده‌ای‌باخداگفت:اگرسرنوشت‌مرانوشته‌ای پس‌چرادعاکنم؟خدا‌گفت:شاید‌نوشته‌باشم‌هر‌چه‌دعا‌کند!˘˘‌ ✨️🪴
والا استادای من هیچکدوم اینطوری نیستن بعد یه پزشک برای رسیدن ب این درجه باید ۳ سال فقط واسه کنکور بخ ...

در حال حاضر در هر  طايفه ايي افرادي هستن كه جونشون رو بخاطر قصور پزشكاي منفعت طلب از دست دادن و اين رقم داره هر روزم بيشتر ميشه

من با مسائل سياسي و كشوري هم كاري ندارم كه تور درماني توي كشور پيوسته داير ميشه و ما جز تاپ ترين كشور جها و به قول رهبر جز جذاب ترين ها هستيم!   حداقل توي اقوام من سه نفر بخاطر قصور پزشكي جونشون رو از دست دادن

والا استادای من هیچکدوم اینطوری نیستن بعد یه پزشک برای رسیدن ب این درجه باید ۳ سال فقط واسه کنکور بخ ...

در اين رابطه همين الان تاپيك زدم

بهتره تشريف ببريد نظرات رو بخونيد تا بهتر متوجه بشيد توي جامعه پزشكي تون داره چي ميگذره….