2752
2734
عنوان

دكترا، جون پدر و مادرهاي عزيزمون رو ناديده ميگيرن بخاطر پول

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 52 پست
اره ب خدا اصلا مرگ پدربزرگم واقعا شوک بزرگی بود  مامانم بعد اون نابود شده افسردگی گرفته اصلا ن ...

افسوس كه توي هر خانواده ايي همچين انسان هاي باصفايي بودن كه سر قصور پزشكي از دست رفتن

من خودم هم يكي از عزيزترين هامو سر همين موضوع از دست دادم و حتي با وجود تاييد خطاي پزشكي فقط هشت ماه دكتره از كار تعليق شد! فكر كن جون عزيز ما در ازاي هشت ماه تعليق اون بيسواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رفته بودم پزشک قانونی بنا به دلایلی پرونده قصور پزشکی با دوستم رفتم مشگل داشت الهی بگردم ی پدرو مادر اومده بودن پسر ۱۵سالش به خاطر ی آندوسکوپی فوت کرده بود .ی خانومه هم اومده بود ابدو کرده بود کلا کج شده بود  من با این که ۲تا ازخواهرام‌پزشکن ولی ایران نیستن زیاد به پزشکا اعتماد ندارم البته بعضیاشون 

عزیزم اون شخصی که بیمارستان گذاشته تو سرش مدرکش چیه؟خیلی ها دوزار سواد ندارن ولی فاز دکتر بودن بر می ...

ادم بيسوادي نبود

حداقل چون دكترش جواب درستي بهش نميداد و ميگفت ما خودمونم نميدونيم چرا مريض شما اين واكنش رو نشون داد، كاملأ حق داشت

يعني چي كه دكتر بگه ما خودمونم نميدونيم چرا اينطوري شد!

2731
ادم بيسوادي نبود حداقل چون دكترش جواب درستي بهش نميداد و ميگفت ما خودمونم نميدونيم چرا مريض شما اين ...

کلا آدم وقتی عزیزی از دست می ده شروع می کنه به انکار کردن و واکنش های طبیعیه سوگ مادربزرگ منم وقتی عمل کردن فوت شد و حالا عموهام می گفتن چیزیش نبود درصورتی که یه جای سالم نداشت

چن روز پیش فامیل ما بچه ۱سالش دندوناش درنمیومد بردن بیمارستان بهش امپول اشتباهی زدن بچه فوت کرد

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
کلا آدم وقتی عزیزی از دست می ده شروع می کنه به انکار کردن و واکنش های طبیعیه سوگ مادربزرگ منم وقتی ع ...

من از چنين واكنش هاي رواني موقع از دست دادن عزيز اگاهم اما اونروز تمام كسايي كه اونجا بودن ميگفتن حق با اين اقاست و اين دكتر كيس هاي مشابهي رو به همين بلا دچار كرده اما افسوس كه اطلاع رساني وجود نداره

من از چنين واكنش هاي رواني موقع از دست دادن عزيز اگاهم اما اونروز تمام كسايي كه اونجا بودن ميگ ...

وقتی طرف با هزار سهمیه تو کنکور قبول میشه همین میشه دیگه نتیجش پزشک بی سواده با این اوضاع بجای برداشتن این سهمیه های مسخره روز به روز هم اضافه می کنن بهش

چن روز پیش فامیل ما بچه ۱سالش دندوناش درنمیومد بردن بیمارستان بهش امپول اشتباهی زدن بچه فوت کرد

واي باورم نميشه

اصلا نميتونم از كنار اين مسائل ساده بگذرم

به نظرم بايد خيلي اطلاع رساني بشه تا تكرار نشه

وقتی طرف با هزار سهمیه تو کنکور قبول میشه همین میشه دیگه نتیجش پزشک بی سواده به این اوضاع بجای برداش ...

حالا اولشه… وزارت بهداشت خودشم فهميده كه اوضاع سيستم بهداشت خيلي خرابه

هرچي دكتر درست حسابي بوده كوچ كردن و يه مشت سهميه ايي بيسواد موندن و به فكر تجارت خودشونن

دقيقا تن مريضي كه بهش اميدي نيست رو به زور نگه ميدارن تا ميتونن ازش پول درميارن و بعد رهاش مي كنن و ...

من جز بهترینا بودم همکلاسایم با سهمیه پزشکی قیول شدن من رفتم پیرا پزشکی حالا دونه دونه ما رو تعدیل میکنن چون سهمیه نداریم  تقصیر ملت هست که نمیگن چرا کادر درمان رو تعدیل میکنید به جاش یه بی تجربه رو میزارید 

حالا اولشه… وزارت بهداشت خودشم فهميده كه اوضاع سيستم بهداشت خيلي خرابه هرچي دكتر درست حسابي بوده كو ...

والا دوست من رتبش شده بود ۶۰۰۰ با سهمیه شد ۲۰۰۰ الان پزشکی می خونه جای کسایی که بهتر از اون هستن گرفته واقعا افسوس داره

واي باورم نميشه اصلا نميتونم از كنار اين مسائل ساده بگذرم به نظرم بايد خيلي اطلاع رساني بشه تا تكر ...

دلم خونه برا بچه ،برا مامان باباش🥺

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
والا دوست من رتبش شده بود ۶۰۰۰ با سهمیه شد ۲۰۰۰ الان پزشکی می خونه جای کسایی که بهتر از اون هستن گرف ...

خيلي وحشتناكه

مطمعنم زندگي خودِ اينا هم پر از نارضايتي و بي معناييه… مطمعنم

2706