2737
2739
عنوان

مشاور خوب برای دوقطبی

350 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها. یکی از دوستای من اختلال دو قطبی داره خیلی نگرانشم. دکتر رفته ولی من دنبال یه دکتر خیلی خوبم ک بتونه کمکش کنه... زیاد بیرون نمیره دنبال مشاور انلاینم اگر میشناسید کسی رو معرفی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگه مشاور آنلاین میخوای بهت دکتر ناصر مهاجرانی رو معرفی میکنم خیلی کارشون خوبه با اینکه آنلاینه ولی خیلی وقت میذارن یکی از دوستانم یه مدت اختلال دو قطبی داشت با ایشون مشاوره آنلاین داشت خیلی الان حالش بهتره

دکتر ناصر مهاجرانی کار مشاوره انلاین فقط انجام میده. خواهر دوستم اختلال دو قطبی داشت خیلی هم دیر متوجه شدند اما الان کنترل شده بیماریش و خانوادش و خودش راضین. باز حالا اصرار نکن یه وقت مشاوره بگیر بگو دوستت حرف بزنه خودش راضی میشه خیلی اصرار کنی گارد میگیره.

2740

اختلال دوقطبی سخته واقعا، چون در درجه اول طرف باید بپذیره که مشکل داره، خیلی خوبه که پذیرفته دوستت و دنبال درمانش هست، مشاوره آنلاین خیلی از دکترا دارن ولی مهمه که مثل حضوری خوب راهنمایی کنن، ناصر مهاجرانی جز اون دکتراییه که مشاوره آنلاینش هم عالیه

اختلال دوقطبی سخته واقعا، چون در درجه اول طرف باید بپذیره که مشکل داره، خیلی خوبه که پذیرفته دوستت ...

دو قطبی خیلی بیماری بدیه و درمانش مشکله ...برای درمان اختلال دو قطبی دکتر ناصر مهاجرانی رو پیشنهاد میدم و مشاوره انلاین خیلی خوبی هم داره..