2733
2734
عنوان

خواب دیدم....

107 بازدید | 8 پست

سلام دوستان پدرم دوسال و نیمه به رحمت خدا رفتن.حالا دوسه شب پیش خواب دیدم .خونشونم بهم گفتن یه چیزی بیار بخورم منم رفتم خمیر  کردم نون درست کردم  لاش گوشت چرخ کرده گذاشتم دادم دستش همشو خورد .به نظرتون تعبیرش چیه؟؟؟😔😔😔

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه. براشون خیرات کنید . قرآن و نماز بخونید . خوراکی درست کنید و به نیازمندان بدین روحشون شاد باشه💚🍃

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2731

تعبیر شو میتونید از افرادی که اطلاع دارن بپرسید. 

اما من فکر میکنم بهتره یه غذایی رو درست کنید مثلا روز شهادت حضرت فاطمه نذری رو به نیت پدرتون بدید بیرون بگید ثوابش برسه به روح پدرم 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
عزیزم‌صدقه‌بده خوب‌نیست‌به‌مرده‌چیزی‌بدی اگه‌توخواب‌مرده‌بهت‌چیزی‌دادخوبه

الانم یه سری مشکلات دارم برام دعا کنین😔

خدا رحمتشون کنه. براشون خیرات کنید . قرآن و نماز بخونید . خوراکی درست کنید و به نیازمندان بدین روحشو ...

ممنون عزیزم

تعبیر شو میتونید از افرادی که اطلاع دارن بپرسید.  اما من فکر میکنم بهتره یه غذایی رو درست کنید ...

آره خودمم گفتم خیرات بدم .ولی از وقتی خوابو دیدم حالم بده

2740
آره خودمم گفتم خیرات بدم .ولی از وقتی خوابو دیدم حالم بده

عزیزم حق داری. ولی به اینم فکر کن که خوب شد از این طریق تونستی متوجه بشی که برای پدرت خیرات کنی. 

خیلی از رفتگان اجازه ی اومدن به خواب هم ندارن. الحمدالله شما متوجه شدی. 

یه خیرات سالانه ی دائمی در نظر بگیر. مثلا هر سال در یک مناسبت به نیت پدر کار خیری انجام بدی  

انشاءالله روحشون شاد و در آرامش باشه 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی