2733
2739
بخدا میام میبرمت    

گلم دوتاییممممم توان مالی دو تا زنو دارههههه  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
نمیدونم ولی دختر راه دور گرفتن سخته 

واسه خود دختره سخته بنظرم چون میره شهر غریب ولی واسه پسر ن زیاد

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عروس قشنگم خدمتت عرض کنم خیلی مغروره 

بذار خودش ، دختره رو انتخاب کنه 

حالا ببین اگه عاشق بشه ، یه جوری موش میشه برای اینکه دل دختره رو بدست بیاره 🤧😅

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
 ببینن از الان بگما من طبقه بالا میشینم.  شوهرم و نگا بهش نمیندازی چشتا در میارم.  ...

از خداتم باشه 

دختر به این ماهییییی قراره جاریت شه تازه میتونی پزم بدی که دکتره جاریم😂😂😂😂😂

2728
گلم دوتاییممممم توان مالی دو تا زنو دارههههه    

داره داره  خودشم خونه و جهاز داره نیاز نیست بیارین

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
آخه وقتی بیشتر از هزار کیلومتر فاصله ی چجوری بفهمی سازش داری یا نه بعدم دختره اهل تسننه بابام راضی ن ...

بچه که نیستن خودشون تفاهم هاشونو پیدا میکنن

ولی درمورد اینکه سنیه نظری ندارم🤷‍♀️

انشالله هرچی صلاحه همون بشه 

ولی اصلا ب زور وادارش نکنین قلقشو پیدا کنین

2738
بازارو چرا خرابببب میکنییی دختر 😂😂😂😂😂😂

دارم نجاتت میدم دختررررر😂😂😂 

پسر مغرور باید جلوش بال بال بزنی ، بعد یه نیشخند تحویلت بده 

از نظر من کنسله 🤣✋🏻

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
بچه که نیستن خودشون تفاهم هاشونو پیدا میکنن ولی درمورد اینکه سنیه نظری ندارم🤷‍♀️ انشالله هرچی صلا ...

نه فعلا قضیه را راکد گذاشتیم شاید دختره ازدواج کنه راحت شیم 

خدایا رگ گردن و بیخیال بغلم کن دارم میفتم💘
همینو بدین من ، به سلیقه خودم بزرگش کنم 😂

😂😂

باور کن همین با این سنش انقدر سر و زبون داره که کل کوچه ی مادرم اینا می شناسنش،،با مردای سن و سال دار دم خور میشه از حالا بعد من میگم بهش کوچولو بدش میاد.😂😂

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
بذار خودش ، دختره رو انتخاب کنه  حالا ببین اگه عاشق بشه ، یه جوری موش میشه برای اینکه دل دختره ...

نمیدونم چیا دیده از دخترا اصلااااا اعتماد نداره یدونه واسش پیدا کردیم دختره بهش گفته اگه تو زندگیم نیومده بودی من الان نبودم اینم ترسید گفت بابا این از الان افکار خودکشی داره  

2706