2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 🤚 2داداش ازون خوباش آبجی فداش  شاعر شدم😂

بگیرن دیگه؟؟؟؟؟ منو اسییییییییییی را بزار اولویت  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2731
من دارم دختر راه دور پیدا کرده مجازی راضی نیستیم موندیم چجوری منصرفش کنیم 

دوست منم مجازی آشنا شد هر سه تاشون الان خدارو شکر خوشبحتن 

تحقیق کنید اگه مورد خوبیه اشکالش چیه

من دارم دختر راه دور پیدا کرده مجازی راضی نیستیم موندیم چجوری منصرفش کنیم 

بنظرم بزارین خودش انتخاب کنه خوبه 

داداش من مغروره حتی ب جون مامانم دخترا ازش خواستگاری کردن ولی میگه ب اینا اعتماد ندارم نمیدونم چیکار کنیم دیگه

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
راه مهم نیس مهم سازش و عشقه

آخه وقتی بیشتر از هزار کیلومتر فاصله ی چجوری بفهمی سازش داری یا نه بعدم دختره اهل تسننه بابام راضی نمیشه 

خدایا رگ گردن و بیخیال بغلم کن دارم میفتم💘
خب پس دو تا جاری داری از الان  رویا کجایییی بیا ببین😂😂😂😂😂😂

ببینن از الان بگما من طبقه بالا میشینم. 

شوهرم و نگا بهش نمیندازی چشتا در میارم. 

النگو بندازی بخای بیای خونمون همونا را میکنم تو حلقت   

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
بنظرم بزارین خودش انتخاب کنه خوبه  داداش من مغروره حتی ب جون مامانم دخترا ازش خواستگاری کردن و ...

نمیدونم ولی دختر راه دور گرفتن سخته 

دوست منم مجازی آشنا شد هر سه تاشون الان خدارو شکر خوشبحتن  تحقیق کنید اگه مورد خوبیه اشکالش چی ...

خوب راه خیلی دوره چجوری تحقیق کنیم