2737
2739

راهنماییم کنین توروخدا خواهش میکنم 

خانوما خواهشن نیاین ک بگین بچه ای و سنت کمه و این حرفا الان فقد ب کمک احتیاج دارم ن نصیحت

من عقدم 5 ماهه عقد کردم ولی همون هفته اول زن شدم 

الان ی راب..ط..ه بدون محافظت داشتیم همیشه پیشگیریمون طبی.عی بود و تا الان اتفاقی نیفتاد اما امروز ناخواسته داخ.ل ری..خت دقیق هم روزیه ک احتمال بارداریم زیاده😭حالا چیکار کنم؟ نمیتونم قرص بخورم چون بدنم به قرصای ضد بارداری نمیسازه و حالم بد میشه اون دفعه دکتر گفت نخور چون برات عوارض زیادی داره چ کنم سنم کمه عقدم توانایی مادر شدن ندارم 

یعنی به همین یه بار ممکنه باردار شممممم؟؟؟🥺💔

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂

عزیزم وقتی بدنت حساسه چرا از جلوگیری طبیعی استفاده میکنی؟؟قرص های اورژانسی هورمون ها رو بهم میریزه اما یکی دوبار خوردنش کسی رو نکشته برو بخور تا باردار نشدی

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره ممکنه 

قرص اورژانسی باید بخوری 

برو داروخونه بگیر

مگه چند سالته

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2738

عزیزم چند سالته؟هول نکن استرسم نگیر 

انشالله که باردار نمیشی ولی خییییییلییییییب حواصتو جمع کن آخه انقد باید شل بگیر حتی بدون اینکه داخل بریزی هم میشه باردار شد من اینجوری باردار شدم 

با یه دکار مشورت کن حتما

عزیزم قرص ارژوانسی بخور این بار رو به بد شدن حالت فکر نکن چون مجبوری):

و احتمال اینکه باردار شی پنجاه پنجاهه دیگه ولی چون میگی تایمی این اتفاق افتاده که بدنت آماده بوده پس ریسک نکن حتما تا قبل از ۲۴ ساعت قرص ارژانسی بخور

ای وای بر این صبر بی صدای ما…
2706