2752
2734
عنوان

با این اتفاقی ک افتاد باید برم بمیرم🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 36 پست
اگه روز تخمک گذاریته احتمال بارداری زیاده.

بدبخت شدم 

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
اها خب به خیر گذشت اخه شرایط اسی فرق داره میگه خونه فعلا ندارن یعنی باید بچه خونه پدر و مادرش بزرگ ک ...

الان ی قرص خوردم 

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من کوووو تا عروسی😭

ببین منم منم سیکل بارداریو دیدم دیقنننن همون روزی بود ک قشنگگگ روز حامله شدنه دیقن همون ن یروز اینور ن یه روز اونور 

قرصم نخوردم گرفتم به تخمم ک زد حامله شدم 

خودتو بدبخت نکن تو این سن. خودت میگی شرایتشم ک نداری 

بجای تاپیک زدن پاشو یکاری کن 

2731
خب با داروخونه مشورت کن ببین تداخل نداره همراهش یه ضد تهوع هم بخوری

فکر خوبیه مرسی 

ببین منم منم سیکل بارداریو دیدم دیقنننن همون روزی بود ک قشنگگگ روز حامله شدنه دیقن همون ن یروز اینور ...

خوردم ی قرص امیدوارم چیزی نشه 

اینجوریه ک الان ک شوهرم سربازی رفته نه کار داره نه پول داریم ن خونه ن ماشین از دار دنیا ی موتور داریم فقدددد😭😭😭😭

هنوز کو تا شوهرم بره سربازی کوتا خونه بخریم تا کار پیدا کنه ای وای