2737
2734
عنوان

بیاید نظراتون میتونه کمکم کنه🥺

131 بازدید | 14 پست

بچه ها میدونم مهر عضویتم خشک نشده 😂ولی به کمکتون نیاز دارم منو پارتنرم ی سال بیشتره با همیم جوری ک شبانه روز در ارتباط بودیم ‌هر کاری میکردیم بهم میگفتیم ولی این مشکلو همیشه داشتیم ک طرفم میگف تو هم چیو به من نمیگی شیطونی فلانی در صورتیکه شاید ظاهری اینجوری باشم ولی از درون خیلی آروم و تو خودمم و ‌وفادارم بهشامشب تو ماشین ۳ ساعت باهام حرف زد ک خرابش نکنیم رابطرو با ‌پهنون کاری چیکار کنم ک باورم داشته باشه ؟؟؟؟؟!

فقط زمان میخواد همین

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همش میگه من دیدم شیطونی میگی میخندی میگه با آشنای های من راحت باش ولی با غریبه نه بخدا من بخاطرش از ...

خوب این از نشونه های شکاکیه عزیزدلم..کسی که دوست داره حتی اگر روت حساسم باشه  در مرحله اول باید اعتماد بینتون شکل گرفته باشه دیگه.

ولی یه چیز دیگهم  طبق  تجربه بگم  اکثر ادمای شکاک  خودشونم چون  خیانت کردن در رابطشون  یه ترسی تو دلشون هست که نکنه  اونم بهم خیانت کنه...

خوب این از نشونه های شکاکیه عزیزدلم..کسی که دوست داره حتی اگر روت حساسم باشه  در مرحله اول باید ...

خیلی همه جوره هوامو داشت الانم میگه بهم همه چیو بگو هرجا هر کاری کردی بهش گفتم دیگ مثل سابق بیخیال نیسم فقط دردم اینکه نمیدونم چجوری ابرازش کنم بهش 

2738
چیکار کنم تغیرمو حس کنه چه کارایی خوشحالشون میکنه 🤔

هیچی خودت باش .خود خوده  واقعی خودت  😄

یکم بیشتر رابطتون  رو جدی بگیر  یه مقدار صبور باش 

ولی اگه باز  کلید کرد رو اینکه  پنهون کاریو اینا   خوب  توکه  همه چیو بهش گفتی صادقانه 

یه حرفم  تو بزن  بترسونش  خو  بگو اگه  باورت  نداره  تموم کنه رابطه رو  چون با این رفتار  توهم اذیت میشی دلت میشکنه

چیکار کنم تغیرمو حس کنه چه کارایی خوشحالشون میکنه 🤔

معمولا  تویه ۹ ماه شناخت شکل گرفته بین طرفین  شما که  بیشتر از یه ساله باهمین  چرا باید فکر کنه پنهون کاری دلیل قانع کننده ای  باید برات  بیاره    الان تو برگردی بهش بگی من حس میکنم تو ازم چیزیو پنهون میکنی  در صورتی  میدونی چجور آدمیمه  اون ناراحت  نمیشه  ؟!! 

معمولا  تویه ۹ ماه شناخت شکل گرفته بین طرفین  شما که  بیشتر از یه ساله باهمین & ...

میدونی بیشتر بیخیالیم اذیتش کرده بود چون ادم درونگراییم ولی سعی کردم این اخلاقو بزارم کنار همه چیو بهش بگم 

2706