2737
2739
عنوان

تاحالاشده🙊🙊

1530 بازدید | 149 پست

با کسی ک ولتون کرده یاکات کردید جداشدید برید توفاز غم ناراحتی پَکر و دپرس بودن بی روحیه شید حوصله هیچی نداشته باشید

یهویکی واردزندگیتون شه و ازون نفرقبلی بهتربیشترمحبت کنه قدرتون بدونه و ختم به رسیدن شه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تا ۶ ماه بعد کات کردن وارد رابطه جدید نشید

چرا

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2738
تا ۶ ماه بعد کات کردن وارد رابطه جدید نشید

افرین دقیقا، من دوماه بعد وارد رابطه شدم ازدواج کردم ولی خیلی عجله کردم بدون شناخت کافی ازدواج کردم بعدش فهمیدم انتخابم اشتباه بوده و الان در حال جدا شدن هستم

اره (برای من دوس پسر نبود از همسنوسالای خودم ضربه روحی خوردم اونم شدییید)

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من هنوز در غم رابطه قبلیمم از پسرا حالم بهم میخوره

من زودفراموش کردم گریه هام کردم زار و زجموزدم و خودم جمع کردم وقتی میبینم اون عین خیالش نیس سر و مرگنده من چراغصه بخورم و مهم باشه واسم.ولی بعدازظهریهودلتنگش شدم اشکی شدچشام

نه اما ۷ ماه پیش وقتی که یه حمله ام اس داشتم بع امید یه نفر سرپا شدم حالمو خوب کرد دو هفته پیش خودش ...

ای باباچرا

افرین دقیقا، من دوماه بعد وارد رابطه شدم ازدواج کردم ولی خیلی عجله کردم بدون شناخت کافی ازدواج کردم ...

من ۴ماه جداشدم یعنی از یک ماه قبل ترش سرد شده بود جمعا۵ماه

چرا

بخاطر فرار از رابطه و احساسات قبلی وارد رابطه جدید میشید و ادم مناسبی پیدا نمیکنید 

یکم فرصت بدید تا فراموش بشه،  روی مهارت هاتونکار کنید و خودتون را سرگرم کنید بعدش وارد رابطه جدید بشید

بخاطر فرار از رابطه و احساسات قبلی وارد رابطه جدید میشید و ادم مناسبی پیدا نمیکنید  یکم فرصت ب ...

اگه واقعافراموش شده باشع چی و واسمون مهم نباشه اما کمتراز۶ماه باشه

2706