2733
2734
عنوان

كسي سريال چهارشنبهwednesdayرو ديده؟

462 بازدید | 32 پست

سلام

دخترم سيزده سالشه و تازگيا خيلي صحبت سريال رو ميكنهف

البته سريال و نديده ولي قسمتهاييش رو اپارات و با دوستاش ديده 

موهاشو ميبافه و كلا تحت تاثير شخصيت اصليه

ميخواستم ببينم كسي سريال و ديده؟

خيلي ترسناكه و آيا صحنه نامناسب داره

خودم وقت ندارم فيلمو ببينم

نه قشنگه و اره کلا سریالی شده که همه ترند اش کردند

حال من حال طبیب ایست که بیمار شود . حال یک نان آور خانه که بیکار شود . حال یک ناخدایی که پس از یک شب طوفانی باز دو قدم مانده به کوه یخ بیدار شود . حال من حال  پدری ایست که بدهکار است به نزول که دخترش را بدهد باز بدهکار شود🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن اصن ترسناک نی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

قشنگه صحنه های بد نداره البته چنتا صحنه خشونت بد داره ولی اگه روحیش خیلی حساس نیست میتونه ببینه

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
به نظرم این سریال مناسب سنش نیست یه جوریا شخصیتش رو تحت تاثیر قرار میده ترسناکی رو نمیدونم ولی زیر ۱ ...

مرسي از جوابت

نميذارم نگاه كنه ولي خيلي حرفشو با دوستاش ميزنن

قشنگه صحنه های بد نداره البته چنتا صحنه خشونت بد داره ولی اگه روحیش خیلی حساس نیست میتونه ببینه

نمي دونم چرا همش جدب بازي هاي ترسناك ميشه

يا انيمه

بايد همش تحقيق كنم واسش 

خودم از خشونت و ترس تو فيلما بيزارم

نمي دونم چرا همش جدب بازي هاي ترسناك ميشه يا انيمه بايد همش تحقيق كنم واسش  خودم از خشونت و ...

خوبه ک شجاع باشه نسبت به این چیزا

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
رده سنيش نوجوانانه؟ و اينكه ميتونه روي روان و شخصيتش تاثير منفي بذاره؟

کلا هر شخصی یه جوریه ولی ۱۳ ساله ها ماشالا خیلی چیزا میدونن تاثیر بدی روش نمیزاره به نظرم بیشترم اتفاقا مناسب نوجووناس

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2706