2752
2734
عنوان

كسي سريال چهارشنبهwednesdayرو ديده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 32 پست
بنظرم قشنگه و ترسناک نیس اصلا.ولی میشه انقد محدودش نکنید؟میدونم خب بلخره مادری دیگه نگرانشی ولی اینق ...

سه روزه عضو شدید و تو‌دو تا تاپیکای من نظر دادی؟!

معلومه سنتون کمه و احتمالا متوسطه اول!

بهتره به همسن های خودتون نصیحت کنین

و نگران دختر منم نباشین

نگران خودتون باشین

و روی مسایل مربوط به خودتون متمرکز بشین

سه روزه عضو شدید و تو‌دو تا تاپیکای من نظر دادی؟! معلومه سنتون کمه و احتمالا متوسطه اول! بهتره به ...

چرا انقد تند برخورد میکنین؟بعد من 18 سالمه دو یا سه ماه دیگه 19 سالم میشه اگه 12 یا 13 سالم بود نمیومدم نی نی سایت..خب اگه خیلی نگران دخترتونین بزارین با سانسور فیلم رو ببینه. من منظورم این بود که اگه زیاد محدودش کنین، ممکنه همسنای خودشو ببینه که مامانشون آزاد میزارشون و ممکنه افسرده بشه یا حتی رفتارش با شما سرد بشه یا چمیدونم ممکنه کاراشو از شما مخفی کنه؛ من ب عنوان یه نوجوون دارم اینارو بهتون میگم چون خودم تجربش کردم

کوروش بزرگ میگوید:در سرزمینی که ابر ها می‌گذرند بی آنکه ببارند، بی شک ظلم عظیمی صورت گرفته است. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا انقد تند برخورد میکنین؟بعد من 18 سالمه دو یا سه ماه دیگه 19 سالم میشه اگه 12 یا 13 سالم بود نمیو ...

ممنونم

من دنبال بیان نظرات امثال شما هستم

ولی شما اگه از دید یک‌مادر ب قضیه نگاه کنید میبینید ک حساس بودن روی بچه ها به معنی محدود کردنشون نیست

فقط به خاطر بی تجربگی و علاقه هست