2733
2734

خانوما من و شوهرم حدود۳۲میلیون پول داشتیم رفتیم باهاش طلای کهنه خریدیم حدودا۲۰گرمی شد الان که طلا رفته بالا حدود سه تومن روش سود کردیم بنظرتون برم بفروشمشون بعد پولشو بزارم تو بانک رسالت حدود سه ماه که ۱۵میلیون وام بگیرم روش؟سالی ۱/۲۰۰هست قسطش؟؟چون میخوایم کم کم پولامونو جمع کنیم خونمون عوض کنیم؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم طبق روند افزایشی طلا و دلار هرچی صبرکنی سود کردی🤷🏻‍♀️

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️

اسی 3 تومن سود که چیزی نیست نفروشش بابا اشتباه نکن . آخه 15 تومن چیه دیگه پولی نیست که الان وام خونگی 50 میلیون میتونی شرکت کنی . از نظر من نفروش طلاهارو

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
2706