2737
2739
عنوان

همسرم اختلال شخصیتی داره

2881 بازدید | 38 پست

چند ماهه عقد کردم و رابطه هم داریم ولی جدیدا فهمیدم اختلال مرزی داره، کلافه شدم، نمیدونم کدوم زندگی مسخره رو انتخاب کنم، ادامه بدم یا جدا شم ،در هر صورت باختم

قبلا این طوری نبود ۳ سال باهاش دوست بودم

بغدداز این همه مدت تازه فهمیدم مریضی روانی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوران عقد واسه آشنایی بود که! عروسی بگیر بعد طلاق بگیر 

بعدا نگن عروسی نکرده دستی دستی خودشو باخته 

هر چن شوهرته ولی فرهنگ مردم پایینه 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2740

مشکل و و کاراش چیه؟ چطوریه

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤