2733
2739
عنوان

همسرم اختلال شخصیتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 38 پست
منم شوهرم همینه البته فک کنم همه مردان همینن الان پسرمم همینطوره عینه باشه اگه ازدواج کردی نزار بچه ...

یعنی پسرتم نتونستی تغییر بدی؟ برخورد پسرت با باباش چطوره ( چون میگی شبیه هم هستن کنجکاو شدم) ؟ واقعا چجوری میتونی صبوری کنی؟ یکیش به تنهایی سخته 

چه برسه بشه دوتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی پسرتم نتونستی تغییر بدی؟ برخورد پسرت با باباش چطوره ( چون میگی شبیه هم هستن کنجکاو شدم)&nb ...

نه پسرمم نتونستم تغییر بدم کلا جوشی آند.....

پدر پسر باز بهترین تا من....

آدم جوشی هم خودشو اذیت می‌کنه هم یه مشت دیگه را

از قدیم گفتن تا زیر یه سقف نری نمیفهمی طرف کیه، من ۱۰ سال دیگه هم دوست میموندم باز نمیفهمیدم اختلال ...

نامزد منم اینجوری شده اصلا خودش شخصا بهم گفت بعضی مواقع یه شخصیت دیگه میگیرم میگه من پوچم ازین حرفا اصن باهام چت نمیکنه وقتی هم میگم چرا پیامم نمیدی بیا باهم حرف بزنیم بهم میگه ک زیاد بهم میچسبیو ازین حرفا واقعا بعضی روزا اون آدم سابق نیست  ثبات اعصاب نداره  ما 5سال نامزد کردیم و پسر عمومه نمیدونم چیکار کنم خیلی زیاد تحت فشارم 

2731
مثلا یه روز میخواد منو، یه روز نمیخواد،  یه روز خوبه یه روز خوب نیست، بی ثباتی شدید داره، ...

سلام دوست عزیزم نمیدونم در چه مرحله ای هستین اما به عنوان یه خواهر بزرگتر فقط بهت میگم جداشو…این حرفو از کسی قبول کن که ۱۵ سال داره با عذاب زندگی میکنه…و همه ی راههارو امتحان کرده…دوبار اقدام کردم واسه جدایی انقدر گریه زاری کرد برگشتم با اینکه حکم طلاقم اومده بود…من خواهر بزرگتر نداشتم اینارو بهم بگه و تجربه شو در اختیارم بذاره تازه ۳ ماهه فهمیدم این اختلال کوفتی که داره مرزی هست تاحالا فکر می کردم پارانویید داره..هیچوقت نمیفهمیدم چرا یه بار خوبه یه بار بد..این ادما مارو به جنون میرسونن کاملا گیجمون میکنن کاملا هم با تبحر این کارو میکنن..اکر دوست داشتی حتی عکس پیامکاشو برات میفرستم که موقع جدایی چیا مینوشت برام یه جوری که انکار تنها زن دنیا منم زن چیه ملکککککه…اونوقت دقیقا یکم که از برگشتم خیالش راحت شد چجوری شالمو تو ماشین پیچید دور گردنم و میخواست منو خفه کنه به اتهام اینکه چرا زنگ زدی به خواهرت شوهرخواهرت گوشیو جواب داد…من با دوتا پزشک و متخصص اعصاب و روانپزشک صحبت کردم بهم گفتن ما راحت نمیگیم به کسی طلاق بگیر ولی شما فقط طلاق بگیر این ادما درست نمیشن

پس چی کار کنم؟ وضعیت من اصلا خوب نیست

من تاحالا تو نی نی سایت پیامی نذاشتم این موقع صبح تاپیک شمارو خوندم واقعا دلم سوخت دلم نمیخواد هیچ دختر دیگه ای مثل من گرفتار این ادمها بشه کاش برمیگشتم به ۱۵ سال قبل .کاش اگاهی الان شمارو داشتم اونموقع ..و میفهمیدم همچین اختلالی داره همسرم و تو عقد جدا میشدم😢

2738
برو بابا این که میگی مثل نصفی از شوهرا ما است ومن یکی که دقیقا همینه میگند شخصیت دوگانه

عزیزم گوگل سرچ بفرمایید شخصیت مرزی رو..اگر با مشخصات همسرتون صدق نمیکرد پس خداروشکر کنید..این موضوع شوخی بردار نیست و با این حرفها که همه ی مردا همینن، نمیشه صورت مسئله رو پاک کرد