2737
2739
عنوان

بنظر شما کدوم خونه رو انتخاب کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 164 پست

اوت که حیاط داره من خودم یه واحد حیاطدار داشتم انقدر گل و گلدون توش گذاشته بودن و یه تخت سنتی عالی بود یه محیط دنج و اروم که برای خودمون بود هر روز یه ابی بهش میزدم و کلی کیف میکردیم الان هم خدا رو شکر یه ویلا دارم حیاط و خیلی دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موندم ژبقه پنجم حیاط مگه میشه

در اصل یه بالکن بزرگه. شوهرم میگه این ه حیاطیه نه میشه توش درخت و باغچه کاشت نه میشه گوسفند توش کشت. نه مرغ و خروس نگهداری کرد نه ماشین بشوری .😅 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
فقطططططط دومی.متراژ بزرگ بدون دردسر پله و آسانسور

شما تجربه داری؟ تا حالا خودتون یا کسی بوده طبقه اول زندگی کنه؟ 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2731
مگه اسانسور نداره هبچکدوم؟

همه واحدا مال یه ساختمونن. آسانسور داره. ولی از خراب شدن آسانسور میترسم. کافیه یه روز مثلا خراب بشه ۷ طبقه رو کی میتونه بالا پایین کنه

طبقه اول همیشه سروصداش بیشتر از طبقات دیگه است چون رفت و آمدش بیشتره همینطور زود به زود کثیف میشه با ...

ممنونم از نظرت خواهری .فکر امنیتو نکرده بودم

من خونه قبلیم طبقه اول بود ولی چون واحدهای طبقه اول گرمایش از کف داشت ، سرد نبود از لحاظ سر و صدا ...

اینم گرمایش از کفه . و همکفشم مسکونیه. والا منم ترسیدم اصلا به قضیه امنیت فکر نکرده بودم . کلا از این طبقه اوله پشیمون شدم امنیت از همه چیز مهمتره

2740
طبقه زیرش مسکونیه؟ اگه مسکونی نباشه ینی گرمایش درست حسابی نداره و همیشه خدا زمستون ها خونتون خوب گرم ...

همکفش مسکونیه و گرمایش از کف هم داره. بیشتر از سرو صداش بدم اومد .اینجا هم بچه ها یادم انداختن قضیه امنیتو دزد بیاد منکه سکته میکنم

اینم حیاطش اصلا مشرف نداره.حیف متراژ ساخت خونه کمه.پذیراییش ۳۰ متره

گلم بقیه چیزاشم درنظربگیراول بروبادقت خونه هاروببین ببین کدوم نورگیرش بهتره کدوم  دستشوییش یاحمومش توحال نیس مثلاوقتی مهمون میاد میخوای بری سرویس بهداشی  سرویس بهداشتی خیلی تودیده یا ببین خونرونقششوبددرنیاورد باشن ممکنه خونه ای بزرگ باشه ولی نقشش بده انگار نه انگاراین خون بزرگ مثلاحال اتاقش بزرگ ولی اشپزخونش کوچیک یاخونش خیلی پرتی داره  تمام جزئیات خونرودرنظربگیرفقط به یه اپشن که متراژ بزرگ یا اون یکی که حیاط داره توجه نکن

باید دید اینجوری نمیشه گفت هرکدوم مزیت خودشو داره،من باشم یا اونکه ویو داره یا اونکه حیاط داره

میبینی خواهر چقد سخته. مسئله کمی هم نیست همه زندگیمونو گذاشتیم پای این معامله نمیشه الکی تصمیم گرفت. خیلی برام سخته

2706