2733
2734
عنوان

مرتاضان یا راهبان

100 بازدید | 9 پست

بچه ها دوست دارم مرتاضای هندی رو ببینم 

یا راهبان بودایی رو 

خیلی زیاد دلم می خواد قدرتشونو ببینم 

یه چیزی می خوام فقط از دست اونا ساختس

چیکار کنم ببینمشون 😭

چرا از خدا نمیخوای؟

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر چی بخوای از دست خدا ساخته است 

خدا کفایتت می‌کنه 

اونها قدرت هایی در اثر زجر روح بدست میارن ،از طریق امساک 

نه از طریق شرع و درستی 

همه چیز به اذن خداست 

اگر از بنده خوب خدا هم کاری ساخته باشه 

به خواست خدا هست .

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
هر چی بخوای از دست خدا ساخته است  خدا کفایتت می‌کنه  اونها قدرت هایی در اثر زجر روح بدست ...

احساس می کنم باید فیزیکی باشه 

کسی که ازش می خوام 

انقدر از خدا خواستمو نداده 

نمی دونم چیکار کنم 

حتی حاضرم نصف بیشتر عمرمو 

بدم ولی به خواستم برسم 

ازش می خوام  خیلی هم می خوام  ولی مغزم می گه  یه واسطه فیزیکی باید باشه

واسطه 

از امام زمان عج 

حی و حاضر و امام زنده ی زمانه ی خودت 

جدا شدی (قدرت رحمانی)

در دامان بت پرست های هند و کافرانش افتادی؟!!!!

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
چجوری ازشون بخوام 

اول تقوا رعایت کن 

نماز هیچ وقت نزار قضا بشه 

تا چند وقت دو رکعت نماز استغاثه به امام زمان عج بخون‌و دعای بعدش 

سلام کامل تام 

تو نت هست ..

بعد بخواه برای عاقبت بخیری شما دعا کنند 

که دعاشون مستجاب هست .

و دیگه همه چی بسپاربه خدا 

و به خدا اعتماد کن 

در ضمن نزار شیطان طبق آیه قرآن به آرزوهای 

طویل دنیا سرگرمت کنه 

که بعد مرگ رو از یادت ببره

بی توشه و دست خالی برگردیم خانه اصلی مون.