2733
2734
عنوان

امروز رفتم دادگاه خانما بیاید کمکم کنید ببینید کارم اشتباه نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
بگو بجاش تو شوهر بالا سرته من شوهرم فوت شده چندین سال منتظر شدم برادر شما حتی زحمت نکشید تو این چند ...

اونجا گفتم شما بامن طرف نیستید،مثلا مدیر یه مدرسه بود یه قشقرقی راه انداخته بود

[QUOTE=263316756]گفتم خیلی سروصدا کرد نزاشتم بزنن حسابم خداکنه فردا به نفع من تموم شده سال ۹۶۱۵مبلیو ...

مرسی گلم حتما همه ی اینا رو میگم دستتون در نکنه فقط خدا کنه دستمو بگیره واقعا احتیاج دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجا گفتم شما بامن طرف نیستید،مثلا مدیر یه مدرسه بود یه قشقرقی راه انداخته بود

اهمیت نده لطفا از دادگاه اومدی تاپیک بذار منم تگ کن

مراقب باشینسندروم زبان بی قرار دارم. بی اعتقاد ترین معتقد این سرزمینم
گفتم خیلی سروصدا کرد نزاشتم بزنن حسابم خداکنه فردا به نفع من تموم شده سال ۹۶۱۵مبلیون پول گرفته یه ما ...

ان شاالله 

قانون طرف توعه

اگه دیدی کولی بازی در میاره تو هم سرو صدا کن

فکر نکنه با سر و صدا میشه حقتو ضایع کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2731
همون کم مونده بود پول ازدستم بره اگه پارتی اینا نداشته باشه قانون به نفع منه

اگه دیدی اشنا داره و داره به ضررت تموم میشه همون حا تو جلسه بگو می رم پیش رییس مجتمع. دیگه قاضی حساب کار میاد دستش. فقط اخرین لحظه اگه دیدی به ضررت تمومه بگو. حواست باشه قاضی حرف جفتتونو کامل گوش می ده، تا تموم شدن جلسه، حرف اعتراض نزن. اخرش اگه دیدی اشنا بازیه بگو. البته قاضی واسه 80تومن خودشو خراب نمی کنه

ان شاالله  قانون طرف توعه اگه دیدی کولی بازی در میاره تو هم سرو صدا کن فکر نکنه با سر و صدا ...

دیگه باید منم مثل خودش بشم میگرنم گرفته بود به زور نشسته بودم اونجا

اگه دیدی اشنا داره و داره به ضررت تموم میشه همون حا تو جلسه بگو می رم پیش رییس مجتمع. دیگه قاضی حساب ...

به ده نفر زنگ زد اونجا من دراومدم بیام برگشت به اون آقای که اونجا بود دارن میان ،من آشنا اینا ندارم،حتما گفته های شمارو میگم  ببینم خدا چی میخادمرسی شرکت کردی تو تاپیکم عزیزم

2740
همون کم مونده بود پول ازدستم بره اگه پارتی اینا نداشته باشه قانون به نفع منه

اصلا دلت نسوزه... هیچ دینی هم به گردنت نیست شش سال تو مملکتی که تورمش لحظه ای خیلی ... بعدشم میگی رفتار خوبی نداشتن خواهر برادر .... اصلا زیر بار قسطی نرو ... حقت مگه پول دزدی

اصلا دلت نسوزه... هیچ دینی هم به گردنت نیست شش سال تو مملکتی که تورمش لحظه ای خیلی ... بعدشم میگی رف ...

نه دیگه همه ی حرفارو آماده کردم بگم ،فردا میگم قسطی نمیخام قسمت شوهرم نشد حداقل دست خودمونا بگیره

اهمیت نده لطفا از دادگاه اومدی تاپیک بذار منم تگ کن

سلام خوبی عزیزم رفتم دادگاه فرستادن پیش رییس شورا خانمه رفته یه مدرک جور کرده ما به جای پول زمین دادیم به اینا قضیه ازاین قراره که سال ۹۶شوهرم ۱۵میلیون به این آقا داد،۳۰میلیونم هم زمین گرفت از داییای این مرده منم قولنامه پیشم بود کپی گرفتم زدن رو پرونده رییس گفت شما قسطی کن گناه داره،همون جورموند اومدیم خونه قرار شد وکیل بره رییس شورا گفت فردا بیا الان برادرشوهرم میگه نمیخاد بری اونا میخان قسطی کنن

گلم رفتی دادگاه

سلام عزیزم رفتم اونموقع که شوهرم به این پول داده از داییای مرده زمین گرفته الان یدونه وکالت‌نامه جورکرده بودن که ما به جای این پول زمین دادیم ازشانس منم قولنامه ی اون زمین پیشم بود گفتم هیچ ربطی به این مرده ندارم زدن رو پرونده بعدم گفتم میبینید طرف فوت شده ازخودتون مدرک جورمیکنید رییس شورا گفت قسطی کن دیگه دراومدم بیرون

سلام خوبی عزیزم رفتم دادگاه فرستادن پیش رییس شورا خانمه رفته یه مدرک جور کرده ما به جای پول زمین داد ...

ببین حرف برادرشوهرت و گوش نکن فقط وکیل 

نرفتنت اشتباهه 

عزیزم چقدر خوب شد باخبرم کردی تو فکرت بودم 

ببین عزیزم اگر رفتی دادگاه و شروع کردن ب زیر فشار گذاشتن بگو، من قسط این پول اصلا ب دردم نمیخوره 

چون مجردم و... نیاز دارم پول و بذارم بانک سود بگیرم یا بدم ب یکی برام کار کنه

نمیدونم بچه داری یا ن 

یا شاغلی بگو من درگیری های خودمو دارم ب هر دلیل واقعا شرایط قسط بندی ندارم 

داداش زنه فرار کرده؟ 

مراقب باشینسندروم زبان بی قرار دارم. بی اعتقاد ترین معتقد این سرزمینم
2706