2737
2734
عنوان

امروز رفتم دادگاه خانما بیاید کمکم کنید ببینید کارم اشتباه نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
ممنون عزیزم منم گفتم قانونه ولی اونجا پولا ندادن گفتن فردا بیاید پیش رییس حرف آخرم رعییس میزنه

رفتی بگو منم یه زن تنهام این انصافه ک من اینجوری زجر بکشم از بی پولی 

پولی ک حق شوهرم بوده رو بهش ندادین

این بی انصافی نیست؟

میخواست ضامن نشه، وقتی ضامن شده یعنی خودش پذیرفته ک اگه اون پول نداشت، این جاش بده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونستم برادرش اول دلم سوخت بعد اونجا میگفتی باید از فیش حقوقی ماهانه پرداخت می‌شد نه یدفه ازحس ...

نه عزیزم، شما زیر دین نمی رید. ایشون زیر دین هست که این همه وقت از بازپرداخت بدهیشون گذشته و با این همه دردسر تازه پول را پرداخت می کنه. بهشون بگید ایشون اگه ضامن نداشت ما بهشون پول نمی دادیم. شما ضامن شدی یعنی ضمانت کردی که طرف اول پول را پس می ده و اگه نداد، من جاش می دم. بگو شما زیر دین ما هستید که عمر همسرم کفاف نداد پولشو از شما بگیره. شاید خودش لازم داشت

مرسی عزیزم خیالم راحت شد خیلی سرو صدا کرد هی میگف گوه خوردم ضامن شدم چرا آتیش می‌ندازی زندگیم

دیگه باید از اول فکرشو میکرد.....اون خانوم باید بره یقه برادرشو بگیره نکه از شما انتظار داشته باشه از حقت بگذری !!!

2731
چرا بری زیر دین  خدا شوهرت و بیامرزه  ولی بگو منم نیاز دارم مگه از شما دزدی کردم  ...

ممنون عزیزم دستتون در نکنه گفتم اینجا بپرسم ببینم خیلی سروصدا کرد منم سردرد داشتم هیچ جوابشو ندادم به من برگشته میگه ساعت ده ازخواب داشتی اومدی من از ۶سرکارم چطور ازگلوت پایین میره

خدا رحمتش کنه شوهرت را اگه اون موقع پول را داده بودند میشد به هزار تا کار بزنیش

الانم اگه شل گرفتی هیچی دستت را نمیگیره که.قسطی هم فایده نداره پولت بدتر بی ارزش میشه

با خانمه حرف بزن ببین وضعیتش چطوریه. از یه طرف ممکنه خانمه خودش گرفتار بوده باشه اینم در نظر بگیرید

رفتی بگو منم یه زن تنهام این انصافه ک من اینجوری زجر بکشم از بی پولی  پولی ک حق شوهرم بوده رو ...

گفتم خیلی سروصدا کرد نزاشتم بزنن حسابم خداکنه فردا به نفع من تموم شده سال ۹۶۱۵مبلیون پول گرفته یه ماهه الان ۶ساله

نه عزیزم، شما زیر دین نمی رید. ایشون زیر دین هست که این همه وقت از بازپرداخت بدهیشون گذشته و با این ...

ممنون عزیزم خوبه تاپیک زدم حالم بد بود همه ی اینا رو فردا میگم

2740
خدا رحمتش کنه شوهرت را اگه اون موقع پول را داده بودند میشد به هزار تا کار بزنیش الانم اگه شل گرفتی ...

ممنون عزیزم خانمه حسابش ۲۶۰میلیون پول بود بعد اونجا به دروغ میگف وام برداشتم بعدم خواهر اون آقاس من داشتم درمیومدم بیرون فهمیدم همون باید فردا حرف بزنم وگرنه به ضررم تموم میشه دعاکنید دستمو بگیره

ممنون عزیزم خوبه تاپیک زدم حالم بد بود همه ی اینا رو فردا میگم

عزیزم با قاضی خوب صحبت کن. بگو ما سالهاست به این پول احتیاج داشتیم و اینا حتی نیومدند به صورت قسطی پول را پرداخت کنند، حالا که قانون مجبورشون کرده دارند مغلطه می کنند. بگو ایشون ضامنه و حتما اعتماد داشته که ضمانت کرده و موظفه پول را پرداخت کنه. بگو سالها فرصت داشتند تا ما رو راضی کنند ولی  هیچ اقدامی کردند. 

ممنون عزیزم دستتون در نکنه گفتم اینجا بپرسم ببینم خیلی سروصدا کرد منم سردرد داشتم هیچ جوابشو ندادم ب ...

بگو بجاش تو شوهر بالا سرته من شوهرم فوت شده چندین سال منتظر شدم برادر شما حتی زحمت نکشید تو این چند سال سری ب بدهیش بزنه حتی یکمی شو بگه 

انگار ن انگار حالا جور شو باید خواهرش بکشه 

شکایت داری برو پیش داداشت

مراقب باشینسندروم زبان بی قرار دارم. بی اعتقاد ترین معتقد این سرزمینم
عزیزم با قاضی خوب صحبت کن. بگو ما سالهاست به این پول احتیاج داشتیم و اینا حتی نیومدند به صورت قسطی پ ...

مرسی عزیزم حتما همه ی اینارو میگم منه ساده اونجا کم مونده بود دلم بسوزه قسطی کنم خانمه یه لحظه بد حرف زد پشیمون شدم

[QUOTE=263316756]گفتم خیلی سروصدا کرد نزاشتم بزنن حسابم خداکنه فردا به نفع من تموم شده سال ۹۶۱۵مبلیون پول گرفته یه ما ...[/QUبه قاضی بگو سال 96با 15تومن پرشیا می خریدم الان پرشیا 300میلیونه. بگو روا نیست. اینا به عهدی که بستند وفا نکردند، و الان باید ضامن بده. سالها همسرم دوندگی کرد ولی عمرش کفاف نداد

عزیزم هرچی ی عرف و قانونی داره وقتی میریم ضامن میشیم تا تهش رو باید بخونیم دیگه ... شما نگران خودت ب ...

همون کم مونده بود پول ازدستم بره اگه پارتی اینا نداشته باشه قانون به نفع منه

2706