2737
2734
عنوان

خانمهای اقتصادی لطفا کمک.

753 بازدید | 28 پست

من یکی از فامیلاهای همکارم قرعه کشی میزاره ایشون ب من گفتند قرعه بزار منم نوشتم اسممو این همکارم چندین ساله همکار و دوست و رفت امد داریم.بهشون اطمینان دارم. اون خانم که قرعه کشی انجام میدن اسم منو نوشتن و تو گروه اد کردن و قرعه کشی کردن و من نفر دوم دراومدم و پولم بهم دادن منم تاریخ قرعه کشی ده هر ماه هست من بکرم پول میریزم براشون امروز پیام دادن ک باید ب من سفته بدید ی سفته 120میلیونی.

منم گفتم مشکلی نیست شما هم ی دست خط بدید ک دلیل سفته ضمانت قرعه کشی هست.

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ب نظرتون تو سفته بزنم دلیلش ضمانت قرعه کشی هست یا اینکه همکارون بندازم جلو بگم سفته نگیره یا سفته بدم از این کارش خوشم نیومد باید قبل از شروع قرعه بهم میگفت ن بعد چندتا رفتن‌

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2731

این یکی جدید بود تاحالا نشنیده بودم

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران
همه ی اعضا قراره بدن؟

نپرسیدم.

حالا ب نظرتون تو سفته بزنم دلیلش ضمانت قرعه کشی هست یا اینکه همکارون بندازم جلو بگم سفته نگیره یا سف ...

پشت سفته بنویس برای قرعه و امضا کن 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

منم شوهرم برا وام خونگی داد من خودم باشم ب کسی سفته نمیدم بعدش که وام تسویه شد سفته رو پس داد ولی بعد اون دیگه بخاطر اعتمادی که داشت سفته نگرفت از ما بلخره اون طرف حق داره سفته بگیره میترسه کسی وامو بگیره و قسطشو نده 

2738

عزیزم قانون قرعه کشی همینه اون پول مال مردمه و اون طرف مسئول هست‌ در قبال پولی ک به شما میده ازتون ضمانت بگیره بانکم بری هزار تا دنگ و فنگ داره منم خوام چندین جا هستم و شرایط همینجوریه وا این حرفا چیه الکی الکی پول بده شما و از شما هیچی نگیره به عنوان ضمانت اگر کسی قسطو نده این پاسخگدع

نپرسیدم.

بگو به شرطی سفته میدم که بقیه بدن 

منم شماها رو نمیشناسم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

الان چهار ماه از قرعه میگذره من سر تایم پرداخت میکنم حس میکنم چون من نفر دوم دراومدم فک میکنه من کلاهبردارم. 

قبل از قرعه هم همکارم گفته اگه نریخت من میریزم با مسئولیت من.

مبلغ قرعه کشی چقدر بوده

مبلغش 100میلیون بود

2706